Audi Q7 E-Tron Hybrid potvrdený na budúci rok

Audi Insiders potvrdili spoločnosti Automobile Express, že E-trón Q7 dorazí v roku 2015. Hybridný SUV dorazí ako súčasť úplne nového rozsahu Q7 druhej generácie Q7 rok a choďte hlavou k hlave s E-Hybridom Porsche Cayenne.
E-tron Q7 zvýši rozsah E-tronu Audi na dva modely, pričom nemecká značka sa v budúcnosti zameriava na dodanie oveľa viac hybridných modelov doplnkov, aby sa znížilo priemerné emisie CO2.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie hybridné automobily, aby ste sa dostali teraz
Očakáva sa, že E-trón Q7 bude používať rovnaký motor s preplňovaným 316 k 3,0 litru ako motor Cayenne S E-Hybrid, pričom elektrický motor dodáva ďalších 94 koní. Údaje o ekonomike sa musia tiež zhodovať s kajenskými hodnotami približne 80 mpg a 79 g/km CO2.
Mechanicky bude nový Q7 založený na architektúre MLB – rovnakej platforme, ktorá sa použije aj pre nadchádzajúce SUV Bentley. Očakáva sa, že Q7 bude v porovnaní so súčasnou verziou preliať hmotnosť okolo 300 kg vďaka podstatnému použitiu hliníka a iných ľahkých materiálov.
Za posledných šesť rokov Audi minimalizovala svoju priemernú produkciu CO2 o 20 %. So firmou zdôrazňuje svoj záväzok plug-in hybrid modelov pre „nasledujúcich 10 rokov“ emisie v rozsahu vyzerajú tak, aby sa ešte viac minimalizovali.
„Hybridná technológia doplnku bude budúcnosťou Audi na nasledujúcich 10 až 15 rokov,“ prezradil nám náš zdroj. “Ak máte celý rad plne elektrických automobilov a veľa z nich predávate, nabíjanie sa stáva skutočným problémom.”
Teraz si prečítajte o najlepších zelených automobiloch, ktoré sú v súčasnosti v predaji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post