Energy Company E.On Gets Ford Transit na mieru vyrobená v dodávke Bulk

E.on rozšírila svoju flotilu o takmer 120 nových dodávok na mieru Ford Transit, ktoré použijú merač energetickej spoločnosti na celoštátnej úrovni.
• Recenzia na mieru Ford Transit
Flotila E.ON v súčasnosti obsahuje približne 2 000 vozidiel, z ktorých väčšina je Ford Badged. Teraz bola flotila rozšírená tak, aby zahŕňala 118 dodávkových vozidiel Ford Transit na mieru vo forme krátkeho rázvoru, vybavená dieselovým motorom 2,2 TDCI.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Vany budú upravené spoločnosťou Qi Van Systems tak, aby začlenili špeciálny stojan do oblasti zaťaženia, telematiky Trakm8 a alarmový systém AVI.
Tieto dodávky na mieru Ford Transit sú prvé vo flotile E.ON, ktoré sa objavili prostredníctvom celej schémy „vylepšenia“ typu automobilu. Táto schéma je vytvorená, aby sa zabezpečilo, že dodávky panelov a niektoré nákladné vozidlá sú upravené v súlade s národnými predpismi.
Stephen Gafson, manažér spoločnosti Ford Direct Sales, povedal: „Ford sa tešil z dlhého a vzájomne úspešného služobného vzťahu s E.ON a som nadšený, keď ich vidím, že kladie veľký nákup pre viacnásobné ocenenie Transit Custom. Nová dodávka je už na dobrej ceste k vytvoreniu vlastného trhu a bude rozhodujúca pre pokračujúci úspech v oblasti tranzitu. “
V septembri 2012 získala spoločnosť Ford Transit Custom vyrobené ocenenie Medzinárodná dodávka roka, čím sa za posledných 12 rokov stala štvrtou v sérii výhier pre rodinu tranzitu. Tiež sme ho vymenovali za automobilovú expresnú dodávku roku 2013.
• Nová vysoká strecha Ford Transit Custom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post