Infiniti Q50 odhalil

Toto je Infiniti Q50, ktorý začína novú kapitolu pre luxusnú značku spoločnosti Nissan na Detroit Motor Show. BMW sériu 3, ako aj Lexus je súperom, je prvým modelom, ktorý funguje nový systém pomenovávania Infiniti, ktorý vidí všetky budúce salóny, kupé a prevody používajú „Q“ predponu, zatiaľ čo všetky SUV budú používať „QX“ .
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

V súlade so stratégiou Infinitiho štýlu sa Q50 uprednostňuje krivky pred ostrejšou karosériou svojich nemeckých súperov, ako aj nadobúda veľa vplyvu z prehliadky Essence Idea Show na Geneva Motor Show v roku 2009, ako aj omnoho nedávno Electric Le, ktorá debutovala na New York Motor Show v roku 2012.
Zakružený „dvojitý oblúk“ mriežky označuje nos Q50, zatiaľ čo štýl prekvitá patrí dvojité výfukové výfukové chvosty, ako aj invertovaný zlomok v tvare polmesiaca v stĺpci C.
Vo vnútri sú tenšie sedadlá, ako aj väčší rozsah nastaviteľnosti, naznačujú, že pre všetkých cestujúcich je oveľa viac hlavy a nohavičky, zatiaľ čo aktívne zrušenie hluku prostredníctvom zvukového systému Bose je štandardne.
Rovnako je tu priekopnícke nastavenie obrazovky s dvojitou obrazovkou. Na hornej obrazovke sa zobrazuje veľa často používaných aplikácií, ako napríklad Sat-Nav, zatiaľ čo iné sú držané na spodnom displeji.
Tieto dve obrazovky spolupracujú, takže napríklad navigačnú mapu je možné skontrolovať na hornej obrazovke, zatiaľ čo nastavenie cieľov alebo objavenie bodov záujmu je možné vykonať nižšie.
Pre amerických zákazníkov sa Q50 použije s dvoma pohonnými jednotkami; 323bhp 3,7-litrový benzínový V6, ako aj 3,5-litrový benzínový hybrid V6-Electric 355bhp, s možnosťou pohonu zadného alebo štyroch kolies.
Keď Q50 robí európsky debut na Ženevskej výstave v marci, zobrazí sa výber štvorvalcového benzínu, ako aj dieselových motorov, ktoré sú oveľa vhodnejšie pre európsky vkus.
Viacnásobné odpruženie, ponúkané so štandardnými alebo športovými tlmičmi, zaručí, že Q50 dobre reaguje zozadu za volantom, zatiaľ čo nový priamy adaptívny systém riadenia je namontovaný prvýkrát. Umožňuje motoristom vybrať nielen hmotnosť riadenia, avšak ako rýchlo je pomer.
V rámci sponzorstva spoločnosti Red Bull F1 spoločnosti Inifiniti pomohli obaja motoristi Sebastien Vettel, ako aj Sebastien Buemi založiť podvozok v Nurburgringu, ako aj v zariadení Infinitiho Tochigi v Japonsku. Mohli by to byť autá a nákladné auto, ktoré obťažujú sériu BMW 3 ako možnosť vodiča v segmente?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post