Volkswagen sa zameriava na uhlíkovú neutrálnu do roku 2050 „na najnovšie“

Volkswagen oznámila sériu iniciatív v oblasti redukcie uhlíka vrátane techník zelenšieho výroby pre osobné vozidlá, využívania zelenej energie v továrňach spoločnosti a zrýchlenia zrýchlenia techniky a zrýchlenia techniky výroby pre osobné Predaj všetkých elektrických automobilov.
Značka načrtne svoju novú techniku ​​redukcie uhlíka na konferencii, ktorá sa dnes koná s názvom „Way to Zero“. Spoločnosť Volkswagen tiež uviedla, že prostredníctvom svojich nových opatrení sa zameriava na to, aby bola do roku 2050 najneskôr do roku 2050 plne neutrálnou automobilovou spoločnosťou, pričom do roku 2030 bude 70 % jej predaja v Európe plne elektrický.

Nové ID Volkswagen ID.4 2021 Recenzia

Vystúpili sme na „spôsob, ako nula“ a neustále umiestňujeme prostredie na všetky naše aktivity, “uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Volkswagen Ralf Brandstätter.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

„Naša veľká elektrická ofenzíva bola iba začiatkom. Berieme holistickú metódu na dekarbonizáciu: od výroby cez životnosť po recykláciu. “
Základným princípom aktualizovanej uhlíkovej techniky je zvýšené využívanie zelenej a obnoviteľnej energie vo výrobných zariadeniach značky. Všetky európske továrne Volkswagen sú poháňané obnoviteľnou energiou a značka plánuje kopírovať tento celosvetovo, aj keď s výnimkou svojich 33 rastlín v Číne.
Volkswagen tvrdí, že identifikuje prvky emitingu CO2 v jeho dodávateľskom reťazci a bude sa snažiť znížiť. Spoločnosť tvrdí, že sa to stane nevyhnutným odôvodnením pre rozhodnutie, s ktorými poskytovateľmi tretích strán sa udeľuje zmluvy.
V prípade potreby sa zmení na oveľa udržateľnejšie komponenty, pričom cituje blížiace sa premiestnenie do kolies vyrobených zo zelenšieho obsadeného hliníka a pneumatík z výrobných procesov s nízkymi emisiami. Recyklácia batérie z elektrických automobilov umožní opätovné použitie až 90 percent ich materiálov.
Spoločnosť tiež oznámila, že plánuje stať sa poskytovateľom obnoviteľnej energie pre nabíjanie elektrických automobilov a priamo financuje výstavbu nových veterných a solárnych fariem, z ktorých niektoré sa majú postaviť do roku 2025 v celej Európe.
Kliknite sem a prečítajte si našu rozsiahlu recenziu All-Electric Volkswagen ID.3 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post