Spoločnosť Dacia Sandero Stepway Ceny oznámila

Dacia odhalila ceny za Sandero Stepway-viac drsnejšiu, vysoko jazdnú verziu Sandero Supermini. Ceny začínajú od 7 995 GBP – 600 GBP viac ako ekvivalentné Sandero – a objednávky sú teraz otvorené, pričom prvé dodávky sa očakávajú v máji.
S Duster SUV už v predaji je Stepway tretím modelom spoločnosti Dacia pre britský trh. Berie štandardné Sandero a dodáva predné a zadné posmešky, plastové predĺženia oblúka kolies a strešné tyče, ako aj 40 mm zvýšenie výšky jazdy.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Na rozdiel od spoločnosti Sandero, ktoré začína na 5 995 GBP a prichádza s výberom troch úrovní výbavy – prístupu, atmosféry a laureáta – a tri motory – 1,2 benzín, 0,9 TCE a 1,5 DCI – nevlastná cesta je ponúkaná iba v atmosfére a laureáte a s. najsilnejšie motory.
Preto je vstupnou úrovňou Ambiance 89bhp 1,2 TCE, ktorá stojí 7 995 GBP, ktorá je dodávaná s elektrickými prednými oknami, stereom CD, Bluetooth a kovovou farbou. Rovnaký stupeň výbavy, ale s motorom DCI 89 koní 1,5 DCI, ktorý je schopný vrátiť 70,6 MPG a 105 g/km CO2, stojí 8 995 GBP.
Špičkové laureátové modely pridávajú klimatizáciu, chrómovú prednú mriežku, plné elektrické okná a elektrické zahrievané zrkadlá dverí. Na rozdiel od špičkového Sandero je zahrnutá aj sedempalcový dotykový sat-nav. Model 0,9 TCE začína od 9 795 GBP a 1,5 DCI za 10 795 GBP s koženým čalúnením a 600 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post