Automobily s najlepším nápadom na Motorickej show v Ženeve v roku 2016

Žiadna motorická show by nebola úplná bez toho, aby sa vystavili celý rad úžasných a fantastických automobilov Idea, ako aj v Ženeve 2016 v tomto oddelení určite chýbali. Tieto automobily sú samozrejme úžasné, na ktoré sa dá pozerať, predstavujú veľa úžasných, futuristických technológií a majú len málo alebo žiadnu možnosť, aby sa v súčasnej podobe vytvorila výroba.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Tradične sú autá a nákladné autá nápady testovacím základom nápadov. Niektorí z nich môžu byť úplne pritiahnutí a iní budú na vrchole, aby sa z neho stali skutočné výrobné modely. Táto zručnosť vypracuje, čo je rozumná možnosť, ako aj to, čo je trochu hlúpe.
• Najlepšie automobily na motorovej show v Ženeve v roku 2016
Ako je to zvyčajne, myšlienkové automobily na Ženeve 2016 boli zmiešanou taškou. Niektoré ukážky budúcich smerov dizajnu, ako aj hnacie jednotky novej generácie, iné boli iba striebornou kovovou farbou, ako aj rozumnou sadou kolies mimo miestneho franšízového obchodného zastúpenia, ale všetky boli svojím spôsobom významné.
Aby sme vám pomohli sprevádzať špičkové automobily a výbery nákladných vozidiel na tohtoročnej Genevskej motorickej show, zostavili sme tento zoznam najlepších konceptov hlavných výrobcov v abecednom poradí.
Najlepšie nápady automobilov na Ženeve 2016
DS E-Tense
25

Značka DS je veľmi nová a na tohtoročnej výstave urobila obrovské vyhlásenie. E-Tense je celoelektrické GT autá a nákladné auto s takmer 400 koní, športový vzhľad, ako aj luxusný interiér. Je to oveľa peknejšie v kovovom kovu ako na obrázkoch, s nízkym postojom inšpirovaným pretekom, ako aj impozantnou tvárou. Nie je to len koncept: išli sme vidieť, že autá a nákladné auto sú postavené pred výstavou, a zistili sme, že tieto autá a nákladné autá skutočne bežia – rovnako ako všetko, čo bude potrebné na to, aby sa výroba rozhodla, je rozhodnutím DS Bosses.
Honda Civic Concept
25

Občianska myšlienka Honda bude pravdepodobne veľmi blízko výrobnému vozidlu, pričom zasvätení Honda ho dokonca označujú ako prototyp. Ostré čiary, ako aj športový štýl budú zlepšením oproti súčasnému poklopom, ak je to pravda, ako aj dvojité výfuky, ako aj veľké prívody vzduchu nám tiež naznačujú pri ďalšom type R. Napriek športovému štýlu bude ďalšia občianska poklopy užitočným rodinným autom – rovnako ako sme ešte nevideli interiér, pretože táto myšlienka nemá vo vnútri nič.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post