Pick-up BMW X7, ktorý vytvorili stážisti

BMW, si objednal pre svoj výročný samit motocykla na mieru X7 Pick-up pre svoj ročný samit motocyklov, BMW Motorrad Days. Myšlienka bola vyvinutá v rámci programu desiatich mesiacov tímom dvanástich učňov, ktorí ho vybavili nastaviteľným zavesením, ako aj na mieru vyrobenú tonovú posteľ, čo je vhodné na prepravu turistického motocykla BMW F 850 ​​GS.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Mulika X7, ktorá je určená na haldu šrotu, slúžila ako darcovské auto projektu. Uční sa začali odstránením zadnej kabíny, nahradením ručne vyrobenej, teakovej a uhlíkovou vláknou lemovanou tonou posteľou, spolu s 3D tlačenými prúžkami orezania, krutámi na mieru, ako aj s bodmi spätného zväzku motocyklov. Práca v tele je dokončená špeciálnou farbou tanzanitou.
• Najlepšie vyzdvihnuté nákladné vozidlá v predaji v roku 2019
Vďaka chýbajúcemu obloženiu, ako aj využitiu plastov vystuženého uhlíkom na jeho streche, zadných dverách, ako aj zadných zadných dverách, je pick-up X7 približne o 200 kg ľahšie ako základné SUV. Jeho posteľ sa tiež môže zmestiť na dĺžku ton 140 cm alebo, s otvorenými zadnými zadnými dverami, tony až 200 cm.
16
O našej reklame na túto reklamu

Je poháňaný preplňovaným 3,0-litrovým benzínom s priamym šiestim, s krútiacim momentom 335 koní a krútiacim momentom 450 Nm, ktorý sa rovnako ako základný X7 privádza na všetky štyri kolesá pomocou osemstupňovej automatickej prevodovky. Spoločnosť BMW neuviedla žiadny typ oficiálnych údajov o výkonnosti, ale z dôvodu úspory hmotnosti očakávame sub-šesť druhého času 0–62 mph, čím sa zlepšuje v priebehu 6,1 sekundového úsilia základného vozidla.
Napriek tomu, že myšlienka je úplne praktická, ako aj úplne cestná legal, BMW nemá v pláne uviesť do výroby pick-up X7.
Teraz sa pozrite na pick-up o učňovskom vyvinutí. Pochopte sme vašim myšlienkam v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post