Aktualizované 2020 Toyota C-HR odhalené

Toyota spustila aktualizovanú verziu kompaktného SUV C-HR, s mierne prepracovaným štýlom, čerstvý infotainment systém, nový hybridný hnací úschot a celý rad vylepšení podvozku. Ceny začínajú od 25 625 GBP za základnú úroveň ťuknu na základnej úrovni, pričom prvé dodávky sú splatné do konca roka.
Medzi revízie štýlu patrí presmerované LED svetlomety, novú prednú mriežku a vyhladený predný nárazník s novými prívodmi vzduchu a hmlovými žiarovkami. K dispozícii je tiež prepracovaný zadný difúzor s ďalšími detailmi chrómu a revidovaným párom zadných svetiel LED, ktoré sú uviaznuté do nového spojlera čierneho pery lesklého lesku.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie kompaktné SUV a crossovery teraz v predaji
Vo vnútri je nový informačný systém, ktorý ponúka podporu pre bezdrôtové aktualizácie, európske mapovanie a najnovšie verzie Apple CarPlay a Android Auto. Okrem technologickej aktualizácie sa v kabíne zmenilo málo iného.
Možnosti motora zahŕňajú existujúcu 1,8-litrovú hybridnú jednotku, ale Toyota odstránila C-HR s preplňovaným 1,2-litrovým štvorvalcom benzínovým motorom C-HR z trhu britského trhu z dôvodu nedostatku dopytu zákazníkov. Spoločnosť Toyota ponúka zákazníkom nový štvorvalcový hybridný hybridný pohon s rozlohou 183 koní 2,0 litru, pričom spoločnosť Toyota tvrdí, že Emisie CO2 je 118 g/km.
Modely vybavené silnejším 2,0-litrovým hybridným hnacím ústrojenstvom majú úžitok z radu vylepšení podvozku, vrátane modifikovaného systému elektrického riadenia a nového dizajnu zavesenia, o ktorom hovorí, že Toyota zlepšila pohodlie jazdy C-HR. Všetky modely tiež prichádzajú s ďalším zvukovým delingom, aby sa znížil hluk kabíny.
Rovnako ako odchádzajúce C-HR, bude k dispozícii päť úrovní orezania. Kupujúcim bude ponúknutá rovnaká ikona, dizajn, úrovne Excel a dynamické zariadenia, zatiaľ čo špeciálne vydanie „Orange Edition“ bude sedieť na vrchole zostavy C-HR.
Čo si myslíte o aktualizovanej Toyota C-HR? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post