Dacia pridáva automatickú prevodovku do svojej dieselovej odrody

Dacia nemá žiadny typ nových debutov dizajnu The Geneva Motor Show 2016, ale predstavil svoju prvú automatickú prevodovku v rámci svojej naftovej rozmanitosti Sandero Supermini, Logan, Logan, Logan, Logan, Logan, Logan, Logan, Logan, Logan MCV Estate, ako aj Duster 4×4, ako aj nové špeciálne vydanie.
Samostatná prevodovka, ponúkaná iba na dieselovej nafte DCI 90, získava šesť prevodových stupňov, avšak skôr automatizovanou príručkou ako automatickým momentom. Dacia vyhlasuje, že ho robí konkurencieschopnejšou cenou a zapadá do reputácie značky hodnoty.
Systém Easy-R je skôr elektrotechanický ako hydraulický, zatiaľ čo dostáva funkciu plazenia a posuny sa uvádza, že sú takmer rovnako hladké ako rutinné auto. Neboli odhalené žiadne špecifické výkonnostné špecifikácie, ale značka vlastnená Renault vyhlasuje, že ekonomická klíma bude podobná verziám príručiek.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Popri tom spoločnosť Dacia predstavila v celom rozsahu špecifikáciu „Ambiance Prime“ s obmedzeným vydaním. Dizajn dostane nápadnú gaštanovú hnedú farbu, nové zliatinové kolesá, nové odznaky, ako aj nárazníky zafarbené na telo, plus Bluetooth, ako aj elektrické okná. Zatiaľ neboli zverejnené žiadne informácie o nákladoch.
Viac noviniek z Genevskej prehliadky v Ženeve v roku 2016 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Väčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdiaVäčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdia

Väčšina zrážok na diaľniciach, ako aj poruchy vyvolané zlyhaním pneumatík, sa môžu zabrániť vodičom sledovaním ich pneumatík bližšie, objavila sa nová výskumná štúdia. 18-mesačná štúdia, ktorá analyzovala 1 035 kusov