Viac ako 100 elektrických vozidiel Rýchle nabíjacie náboje, ktoré sa majú rozviesť po celej Veľkej Británii

, sa má rozvažovať viac ako 100 nových rýchlych nabíjacích nábojov pre elektrické vozidlá po celej Veľkej Británii, pričom prvé predstavenie tohto leta predstavuje tento rok v lete.
Úplne prvá elektrická nádej – zriadená spoločnosťou Sustainable Energy Firma GridServe – sa otvorí neďaleko Braintree v Essexe koncom tohto roka. Ponúka 24 EV Superchargers, ktoré ponúkajú rýchlosť nabíjania až 350 kW.

UK potrebuje 16,7 miliárd GBP elektrické vozidlá na účtovanie investícií do 2035 gólov

Elektrické nádory, ktoré sa majú vyvíjať na hektických trasách, ako aj na takmer výkonných sieťových spojeniach v blízkosti miest, miest a hlavných prenosových uzlov – budú poháňané obnoviteľnou energiou pochádzajúcou zo solárnych panelov, ako aj z iných projektov skladovania batérií.
5

Aby ste prešli čas, keď sa ich vozidlá nabíjajú-úplné doplnenie trvá približne 30 minút, kým sú súčasné EV s rýchlym nabíjaním-vodiči budú môcť využívať dvojpodlažnú budovu na mieste s kaviarňou, supermarketom, vysokým obsahom -Speed ​​Web, ako aj čokoľvek iné, čo by ste očakávali, že objavíte na servisnej stanici.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Budova bude okrem toho fungovať vo vzdelávacom centre, ktoré poskytne informácie o elektrických vozidlách a udržateľnej energii s cieľom zlepšiť dôveru spotrebiteľov v takéto technológie.
Spoločnosť GridServe rokuje s regionálnymi orgánmi po celom Spojenom kráľovstve a má za cieľ mať do piatich rokov prevádzkovú sieť elektrických termínov, pričom sa očakávalo, že sa začne budovať do konca roku 2020 viacerých ďalších lokalít.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post