Právy sľubov o ukončení nemocničného parkovacieho obvinenia

Labour Labour Jeremy Corbyn vyhlásil, že jeho oslava bude v Anglicku v Anglicku zvolená. Spoločnosť Auto odhalila predtým vystavené, že poplatky za auto parkovanie získali v Anglicku v Anglicku 344 miliónov GBP za tri roky do júna 2016.
Corbyn uviedol, že nedostatok pre NHS by bol zostatok zvýšením dane z poistného krytia na osobnú zdravotnú starostlivosť na 20 %, čo je krok, ktorý by mal zvýšiť 160 miliónov GBP ročne.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Vedúci práce povedal: „Práca ukončí poplatky za parkovanie nemocnice, ktoré nespravodlivé, ako aj zbytočné bremeno pre rodiny, pacientov a zamestnancov NHS.
Hovorca konvenčnej oslavy odmietol tvrdenia Labour: „Tento sľub nestojí za papier, na ktorom je napísaný, pretože Jeremy Corby by to jednoducho nemohol poskytnúť.“
Nemocnice v Anglicku zarobia 344 miliónov GBP z poplatkov za parkovanie
Nemocnice v Anglicku za posledné tri roky dosiahli viac ako 344 miliónov GBP z poplatkov za auto parkovanie, pričom každá NHS Foundation Trust sa prehltne v typickom 949 000 GBP ročne z parkovania, zistilo sa špeciálne vyšetrovanie Auto odhalenie.
Trustky tiež vydal 275 000 pokút pacientom, ako aj návštevníkom, ktorí od roku 2013 zbierajú 2,8 milióna GBP, v priebehu ročného zisku 8 200 GBP ročne na trust z poplatkov za poplatky.
Ako ukazuje naša tabuľka (nižšie), niektorí za posledné tri roky zarobili viac ako 10 miliónov GBP z poplatkov za auto parkovanie, pričom štvrtina nemocníc, ktorá odklonila peniaze, sa dostala skôr do údržby automobilov a nákladných automobilov ako na starostlivosť o pacienta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post