Toyota JPN Taxi exponovaná pred Tokijským motorovým výstavám

Toyota vystavila nové taxíky LPG-Hybrid pre Japonsko pred Tokijským motorom, ktorý sa teraz predáva na svojom rodnom japonskom trhu.
V porovnaní s typickými taxíkmi Toyota, ktoré dominujú japonským uličkám, je nová kabína chápaná ako taxi JPN oveľa viac čiernej kabíny, ktorá sa môže pochváliť vysokým tvarom s veľkými oknami pre cestujúcich.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• New London Tx Taxi Traveler Ride
Spoločnosť Toyota uvádza, že nové taxi bolo vyvinuté s ohľadom na prístupnosť, čo zdôvodňuje čierne kabíny ako proporcie. Môže sa pochváliť nízkou plochou podlahou, aby sa získal prístup k jednoduchému prístupu k získaniu, ako aj s vstupom, plus výkonné zadné dvere, ako aj oblasť zadného cestujúceho, ktorá je pre používateľov invalidných vozíkov dostatočná. Na inom mieste je zadný receptor bezpečnostných pásov osvetlený LED diódami, aby boli pre cestujúcich jednoduché objaviť v noci, ako aj okná sú tiež zvukovo odolné.
Prístrojová doska prijíma vysoký vzhľad s pomôckami a techniky, ako by šofér mohol vyžadovať rojenie okolo volantu, hoci navigačný systém, ako aj cestovný merač, bol umiestnený, aby sa zabezpečilo, že ich cestujúci môžu tiež ľahko vidieť. Je zaujímavé, že sedadlo vodiča je upravené čiernou kožou, aby sa odlíšilo od hnedých kožených sedadiel vyhradených pre jazdcov.
6
O našej reklame na túto reklamu

Presné špecifiká pohonnej jednotky nie sú definované, avšak Toyota uvádza, že taxík JPN využíva tekutý ropný plynový motor, ako aj elektrický motor, vďaka čomu je LPG-Hybrid. Podrobnosti o výkonnosti sú pod zábalom, ale uplatňuje sa 55 MPG.
Nakoniec sú ponúkané dve úrovne výbavy. Základná verzia Taxi JPN Taxi sa predáva od 3 277 800 jenov – tesne pod 22 000 GBP. Plyšová verzia chápaná ako Takumi je tiež v predaji, cena za ekvivalent 23 300 GBP.
Čo si myslíte z novej spoločnosti Toyota, ktorá sa zaoberá taxi? Povedzte nám v komentároch nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post