Maserati MC20 konvertibilný premietaný v prvých oficiálnych obrázkoch

Maserati sa posúva vpred so svojím novým modelom modelu a škádlia ďalší model, ktorý má prísť v roku 2022 spolu s Convertible spolu s Grecale SUV, Granturismo GT a Grancabrio.
Nedávno uvedeného MC20 Supercar sa pravdepodobne pripojí konvertibilná verzia budúci rok a Maserati vydala prvé oficiálne obrázky konkurentu Spyder Lamborghini Huracan Evo Spyder.

Nový turistický balík Porsche 911 GT3 2021 Recenzia

Titulok „Skorý prototyp nového kabrioletu MC20 opustil brány nášho závodu Modena“, nové obrázky ukazujú MC20 v typickom prototypovom kamufláži. Vidíme, že strecha je tvrdá top, čo naznačuje, že bude mať podobné usporiadanie skladacej kovovej strechy pre autá, ako sú Ferrari F8 Spider a McLaren 600LT Spider.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Zdá sa, že kdekoľvek inde existuje malý vizuálny rozdiel medzi už odhaleným kupé a touto verziou drop-top. Nie je tiež jasné, či sa jednoducho dabuje „konvertibilný“ alebo či prijme štítok „Spider“.
Očakávajte, že zvýšenie ceny sa o niečo v hodnote 187 230 GBP pre kupé MC20, pravdepodobne vtiahne známku 200 000 GBP (ktorá by stále podhodnotila pavúk F8 o viac ako 25 000 GBP). Hmotnosť sa pravdepodobne zvýši oproti obrázku 1475 kg uvedeného pre kupé z dôvodu komplexného mechanizmu strechy.
Očakávame, že uvidíme MC20 kabriolet, ktorý dorazí s rovnakým stredne namontovaným 621 koní „Nettuno“ Twin-Turbo V6 ako kupé, ktoré prichádza vo Veľkej Británii v nasledujúcich mesiacoch. To by malo spôsobiť, že je schopná 0 62 mph za približne tri sekundy, aj keď zostáva vidieť, či sa sklopná strecha zníži najvyššia rýchlosť kupé 202 mph.
Na rozdiel od väčšiny súperov Maserati však značka má v úmysle v pravý čas spustiť plne elektrickú verziu MC20. Bolo to tiež spustené v roku 2022, ale nie je jasné, či sa to posunulo späť v dôsledku rovnakých oneskorení súvisiacich s pandémiou a čipmi, ktoré posunuli spustenie Grecale.
Pozrite sa na tie najlepšie supercary, ktoré si môžete kúpiť práve teraz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post