Lister Stealth bude „najrýchlejším SUV v Británii“ s najvyššou rýchlosťou 195 mph

Toto je Lister Stealth, autá a nákladné auto, ktoré jej výrobca vyhlasuje za najrýchlejší a veľa silných SUV Británie.
Stealth je založený na Jaguar F-Pace SVR, ale Lister posilnil energiu na 666 koní, ako aj krútiaci moment na 881 nm, čo je 22 % zlepšenie oproti spoločnému vozidlu. Výsledkom je, že tajnosť môže zrýchliť z 0-60 mph za 3,6 sekundy, ako aj na najvyššiu rýchlosť 195 mph.

All-Electric Lister Storm Hypercar škádlil

Vylepšenie výkonu, ako aj výkon bol umožnený s novými kladkami Supercharger, na mieru vytvorenom medzichladiča, revidovanej indukcie, ako aj využívania proprietárneho softvéru Lister pre správu motora. Výsledkom je, že tajnosť je vyhlásená za najrýchlejšie SUV Británie, avšak najsilnejšia doteraz.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Lister Stealth športuje rôzne ručne vyrábané modifikácie karosérie, ktoré boli vytvorené na pomoc aerodynamikám, ako aj chladenia motora. Predný nárazník, ako aj zadný difúzor sú postavené z uhlíkových vlákien. Medzi ďalšie revízie patrí výfuk z nehrdzavejúcej ocele navrhnutý na mieru s hrotmi uhlíkových vlákien, pre „búrlivý soundtrack“, okrem oveľa výkonnejších bŕzdných bŕzdných, ako aj zadných, ako aj 23-palcových zliatinových kolies.
31
O našej reklame na túto reklamu

Kupujúci si môžu vybrať z 36 farieb kože Weir nappa kože, spolu s 90 výbermi pre šitie pre bezpečnostné pásy, sedadlá, prístrojovú dosku, volant a strešnú podšívku.
Pôsobivo bude mať Lister dlhšia záruka ako F-Pace, na ktorom je založená. Cover pochádza z záruky, súrodeneckej spoločnosti Lister. Postaví sa iba 100 Lister Stealths, pričom každá stojí 109 950 GBP.
Generálny riaditeľ spoločnosti Lister, Lawrence Whittaker, uviedol: „Vytváranie najrýchlejšieho SUV v Británii nie je bez jeho výziev, náš interný štýl, ako aj pokrokový tím vyrábal skutočne špeciálny a svetovo produkt so spoločnosťou Lister Stealth. Zavedenie Stealth pokračuje v našich výsledkoch v oblasti výroby na mieru, krásne autá a nákladné autá, ktoré sa majú venovať výkonu, špičkovej, ako aj mnohých zo všetkých vlastníkov a motoristických pôžitkov, s nákladovým bodom, ktorý v podstate podkopáva konkurentov toto trhovisko. “
Teraz sa pozrite na návrat slávneho Lister Knobbly…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post