Driver Power Pass JD Power Survey

Británia v najvýznamnejšom prieskume vlastníctva automobilov, Chauffeur Power, už od majiteľov automobilov dostal viac ako 17 000 reakcií – a práve sa začalo! Z toho vyplýva, že už tento rok predbehol celkový počet JD Power Survey.
• Prieskum energie vodiča 2014
V prieskume spoločnosti Chauffeur Power 2013 sa zúčastnilo 46 640 ľudí, čo predstavuje medziročný nárast o 62% a prieskum v roku 2014 už je na dobrej ceste, aby prekonal posledný prieskum.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Prieskum, ktorý sa uskutočňuje najväčším predajom britského týždenného časopisu CAR Express a jeho stránky autoexpress.co.uk, sa týka problémov, ktoré skutočne záleží na britských motoristoch, ako sú spoľahlivosť, prevádzkové náklady a výkon. Prieskum tiež dostal viac ako 100 000 komentárov vlastníkov k svojim automobilom a ich skúsenostiach s ich predajcami.
James Burnay, vydavateľský riaditeľ spoločnosti Car Express, uviedol: „Spoločnosť Driver Power ponúka bezkonkurenčné zhrnutie toho, aké to je vlastniť auto vo Veľkej Británii. Zmenili sme prieskum tak, aby lepšie odrážali priority vlastníkov a potreby údajov o údajoch. Informácie, ktoré zhromažďujeme, skutočne pomáhajú výrobcom získať lepšie pochopenie toho, ako sa spotrebitelia cítia o svojich autách a svojich predajcoch a ako zlepšiť toto vnímanie. “
Steve Fowler, šéfredaktor: „Náš výskum ukazuje, že kupujúci automobilov vylepšujú informácie, ktoré kupujú informácie o peer-to-peer. Chuffeur Power nám poskytuje robustné informácie, ktorým môžu spotrebitelia dôverovať, s tisíckami dôležitých komentárov. Je to obrovská príležitosť, aby sme sa skutočne zapojili do čoraz zložitejšej psychiky kupujúcich automobilov – a vieme, že s nami budú oveľa pravdivejší ako s predajcami a výrobcami. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post