Lexus RC F 10. výročie vydania oslavuje narodenie Hot F Models

Lexus odhalil obmedzené vydanie RC F na oslavu 10 rokov svojich výkonnostných modelov F – výstižne pomenované RC F 10. výročie. Performance Coupe prichádza s výberom kozmetických zmien, ako aj v predaji od 1. júla s cenou za pintu, ako aj balíkom lupienkov pod 70 000 GBP.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Začiatkom exteriéru Lexus namaľoval RC F 10. výročie v matnej ortuti šedej – matný povrch je pre značku úplne prvý. Naopak, jeho 19-palcové zliatinové kolesá sa dodávajú v čiernej farbe s vysokým leskom a za lúčmi sa skrývajú brzdové strmene Brembo.
• Názor: Lexus nakoniec skončí pohodlným vo svojej vlastnej koži, hovorí John McIlroy
Vo vnútri modrý štýl pokračuje s prednými sedadlami zdobenými podobnou farbou ako strmene spolu s volantom, gombíkom prevodovky, prístrojovou kapucňou a súčasťou stredovej konzoly. Keď sú bezpečnostné pásy zafarbené tak, aby sa zhodovali, ako aj Lexus dokonca zahrnul modrú väzbu do uhlíkových vlákien použitých okolo kabíny. Každý dizajn je tiež dodávaný s malou kovovou tabuľou na počesť stavu obmedzenej edície vozidla.
Dizajn výročia je tiež vybavený uhlíkovým balíkom RC F, ktorý obsahuje strechu z uhlíkových vlákien, kapotu a aktívny spojler. Zahŕňa to tiež diferenciál vektorovania krútiaceho momentu, adaptívne zavesenie, ako aj bezpečnostné systémy, ako je monitorovanie slepej oblasti, ako aj výstraha zadnej krížovej webovej premávky (neskôr pomáha určiť automobily, ktoré sa blížia, keď sa obrátite z parkovacích miest automobilov).
Pod ľahkou kapotou je rovnaká prirodzene nasávaná V8, ako je objavené v iných RC FS. To naznačuje, že o 4,5 sekundy sa stará o 0-62 mph, ako aj maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 168 mph. Tento výkon sa dosahuje pomocou 457 koní motora a 520 nm výstupov, ktoré sa napájajú osemstupňovou automatickou prevodovkou.
Pre naše dôkladné vyhodnotenie Lexus RC F kliknite sem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post