Jeden zo šiestich Ferrari Sergios smeruje do aukcie v Monaku s identifikáciou nákladov vo výške 3 milióny GBP

, ktorý sa konal ako pocta hlave domu v štýle Pininfarina, ako aj dieťa jeho tvorcu, keď zomrel v roku 2012. Supercar s obmedzeným behom špeciálnej edície. Teraz je k dispozícii možnosť vlastniť jedného zo 6 existujúcich Sergios, pretože jedna z automobilov a nákladných automobilov smeruje do dražby s iba 200 km na hodinách, ako aj predvídateľnou značkou nákladov na oči.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Sergio bol založený na 458 pavúkoch, ale využíval vzpriamenú verziu 4,5-litrového V8 zo 458 Speciale, s 597bhp. Výsledkom je, že je to najsilnejší prirodzene spustený V8 Ferrari, aký kedy urobil, ako aj otočenie na preplňovanie s 488 GTB naznačuje, že je to záznam, ktorý nikdy nemusí byť porazený.
• Najlepšie supercary, aby ste sa dostali teraz
Toto je úplne prvý Sergio, ktorý sa kedy dostal do aukcie, a očakáva sa, že pri predaji Monako RM Sotheby’s Monaco získa najlepšiu časť 3 miliónov GBP. Zdá sa, že tento konkrétny príklad bol vyvinutý pre Aluko Kolawole, nigérijský ropný magnát, ktorý by v tom čase strávil približne 3 milióny dolárov (dnes 2 milióny GBP) na autá a nákladné auto z továrne. Práve tieto autá a nákladné auto, ktoré spoločnosť Ferrari využívala na odhalenie Sergia na svet na základe ženuvských motorových show v roku 2015, ako aj ocenenie takmer 1 milión GBP, pričom sa potom ukazuje raritu, dedičstvo a hodnotu tohto konkrétneho vozidla.
22

Predaj Monaka spoločnosti RM Sotheby má aj oveľa viac prekvapení. Hrstka niekoľkých najvyhľadávanejších klasík, ako aj „moderná klasici“, sa prejde cez blok spolu so Sergiom. Očakáva sa, že GTO v roku 2011 599 z divízie „Tare Made“ spoločnosti Ferrari získa veľkú značku nákladov. Toto je jediný Ferrari, ktorý kedy opustil Maranello v tejto špecifickej konfigurácii, ako aj v tom čase bol najdrahší „krajčírsky“ Ferrari, ktorý kedy opustil továreň na 600 000 švajčiarskych frankov.
Pripojiť sa k Sergio, ako aj k GTO, je kupé Ferrari 250 GT z roku 1957. Jeden zo 74 „nízkych strechy“ Boano Coupés bol vytvorený a vybavený originálnym systémom motora, ako aj certifikovaný Ferrari Classiche.
22

Záverečným veľkým obchodom je 2018 RUF CTR3 Clubsport. Vytvorené spoločnosťou Distinguished Porsche Customer, Alois Ruf, sú tieto autá a nákladné auto oveľa viac inšpirované Porsche ako založené na Porsche. S 3,8 -litrovým byt šesť, 691 koní, ako aj maximálna rýchlosť 236 mph, sa pre tento RUF vytvorili autá a nákladné autá, keď kladivo padne v Monaku.

Teraz sa pozrite na najdrahšie autá a nákladné autá, aké sa kedy predali v aukcii …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post