Nový Subaru WRX STI Type RA je určený pre trhu iba v USA

Subaru odhalil dva nové návrhy výkonnosti obmedzených vydaní, ktoré budú obmedzené na 500 jednotiek, keď sa budú predávať začiatkom roku 2018, avšak nie v Británii-obidva Autá a nákladné autá sa ponúkajú iba na americkom trhu.
Horúci nový pár pozostáva z vyladených verzií WRX STI, ako aj z kupé BRZ, obaja dostávajú štýlové vylepšenia stylingu, ako aj úprav pod pokožkou, aby sa získal ďalší výkon.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie športové autá a nákladné autá v predaji teraz najlepšie
Nový typ WRX STI RA dostáva väčší menovanie v porovnaní so spoločným dizajnom, na ktorom je založený.
6

Odznak „RA“ znamená „pokus o záznam“, ako aj to, že je to označenie, ktoré sa používa na subarus minulosti. V roku 1989 tradícia Subaru použila odznak RA na oslavu nového záznamu o vytrvalostnej výučbe rýchlosti FIA, zatiaľ čo odznak RA sa objavil na WRX STI predtým, aj keď na odstránení ľahkých verzií pripravených na zhromaždenie.
Pre toto auto je odznak RA odporúčaný špeciálnou závodnou verziou „NBR“ WRX STI, ktorá sa tento rok v lete pokúsi nastaviť nový rekord v Nurburgring LAP pre 4-dverové autá a nákladné auto. Extra sila, zníženie hmotnosti, vylepšenia zavesenia, ako aj nový štýl, ako aj aerodynamika sú súčasťou balíka.
Aby sa ušetrilo hmotnosť, typ WRX STI RA má systém strešného krytu uhlíkových vlákien, ako aj zadné krídlo. Jazdí na ľahkých 19-palcových kolesách, zatiaľ čo náhradná pneumatika bola tiež vylúčená.
Pod kapotou sa nachádza presne rovnaký 2,5-litrový preplňovaný štvorvalcový boxer ako predtým, napájanie sa však vylepšilo na 306 koní. Využíva nový príjem chladného vzduchu spolu s novým výfukovým systémom, ako aj oveľa viac energie sa získava prostredníctvom vyladeného systému ECU, ako aj silnejšími piestmi.
6

Subaru, ktoré sa zaoberajú, boli vylepšené vďaka revidovanému odpruženiu s obrátenými prednými vzpermi, ako aj zadným zavesením dvojitého kosti s novými tlmičmi Bilstein. Brzdy sú z Brembo a tiež fungujú nové krížové vyvŕtané rotory.
Na vonkajšej strane získa RA typu WRX STI novú zadnú zásteru, ako aj nový predný splitter a špeciálne odznaky typu RS. V kabíne sa nachádzajú športové sedadlá Recaro, ako aj červené kontrastné šitie, spolu s tabuľkou namontovaným na stredovej konzole s výrobným číslom každého vozidla. Náklady na USA neboli odhalené.

Ste nespokojní s tým, že RA Subaru WRX STI sa nebude týkať Británie? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post