Vinfast VF E36 odhalil ako elektrický sedemmiestny SUV

Vietnamský výrobca automobilov Vinfast, ktorý označí svoj vstup na západné autá a trhu s nákladnými automobilmi: VF E36, sedem sedadlová elektrická vlajková loď SUV, ktorá konkuruje dizajnu Tesla Design. X. Nové autá a nákladné autá budú mať na čele rôznych Vinfast EV určených pre USA, ako aj pre Európu, ako aj potenciálne vo Veľkej Británii, keď sa dodávky začnú budúci rok.
Reklama – článok pokračuje nižšie

VF E36 predstaví spolu s menším SUV VF E35 na tohtoročnej LA Auto Show. Vlajková loď sedemmiestnych sedadiel bola predtým nazvaná VF33, keď bola oznámená, ako aj mediálne správy zo začiatku tohto roka podrobne opisujú, čo by mohlo byť konečnou špecifikáciou automobilu.

New Vinfast VF E35 Electric SUV exponovaný ako konkurent Tesla Design y

Pri dlhej 5,12 metrov je VF E36 okolo rovnakej dĺžky ako BMW X7. Na napájanie takého veľkého vozidla je spoločnosť Vinfast nastavená na to, aby sa rozhodla pre dvojitú konfiguráciu elektromotorov – jediný výber motora jeho menšieho súrodenca VF E35 nebude k dispozícii.
Podľa predchádzajúcich správ o médiách vytvorí konfigurácia duálneho motora integrovaný 402 koní. Autá a nákladné auto budú poháňané batériou 106 kWh, ktorá by mohla poskytnúť rôzne takmer 350 míľ – aj keď čakáme na oficiálnu postavu WLTP.
VF E36 je štylizovaný slávnym talianskym štýlom Domov Pininfarina, ako aj osvojuje impozantný postoj, ako aj Vinfastova domáca dohoda na fronte. Sada úzkych svetlometov integruje LED svetelnú lištu, ktorá sa rozširuje cez prednú časť vozidla a vytvára tvar „V“ v strede v súlade s logom Vinfast.
4

Naberaná kapota, ako aj pár ostrých výrezov nárazníka prináša pridanú agresiu spolu s vysokou líniou ramien, ako aj vypuklými oblúkmi kolies, v ktorých sa nachádza súbor diamantových kolies z ľahkej zliatiny. Na bočných parapetoch je aj chróm, na bočných parapetoch, zadný nárazník, ako aj kľučky dverí priliehajúcich, ako aj veľkú svetelnú šírku v zadnej časti.
Rovnako ako jeho súrodenec VF E35, aj VF E36 využije najnovšiu infotainmentovú súpravu spoločnosti Vinfast. V strede prístrojovej dosky, ktorá má veľmi málo fyzických ovládacích prvkov, je namontovaná obrazovka s infotainmentom s rozmermi 15,4 palca. Namiesto toho bude prístupné rádio, ako aj klimatické ovládacie prvky, ktoré využívajú dotykovú obrazovku, ako aj neexistuje ani tradičný meradlo alebo prístrojová doska.
Panoramatická sklenená strecha, ako aj okolité osvetlenie bude tiež fungovať vo vnútri, spolu s radom senzorov, ktoré umožňujú autonómnu jazdu na úrovni 3. Očakáva sa, že sa budúci rok objavia úplne prvé dodávky VF E36.

Teraz sme si tu vyskúšali hĺbkové hodnotenie nového sedemmiestneho Mercedes EQB …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post