Nový Audi Q2 v predaji Now: Plné náklady, ako aj špecifikácie odhalené

po tom, čo boli náklady vo Veľkej Británii, ako aj špecifikácie, odhalené pre nový Q2 Audi. s 1,4-litrovým turbo benzínovým motorom s rozlohou 148 koní, ktorý je schopný 0-62 mph za 8,5 sekundy, ako aj 54,3 MPG.
Táto cena vás získava SE SPEC, ktoré zahŕňa multimediálny infotainment System Audi MMI ako štandard, spolu so 16-palcovými zliatinovými kolesami, ako aj vyhrievaným, ako aj elektricky nastaviteľnými zrkadlami. „Sport“ orezanie, cena za 1 550 GBP nad SE, pridáva 17-palcové zliatinové kolesá, nastaviteľné režimy jazdy, tempomat, svetlá automobilov, ako aj stierače, ako aj športové sedadlá.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

V tejto základnej úrovni je tiež ponúkaný 1,6 TDI, s 114 koní, ako aj deklarovaným typickým obsahom ekonomickej klímy paliva 64,2 mpg. Koncom tohto roka získa Q2 ešte lacnejší východiskový bod, pretože benzínový benzín TFSI 113 koní, ktorý sa začína na 20 230 GBP.
• Audi Q2 1.6 TDI Recenzia
Extra 2 250 GBP nad športovým lemom sa dostane k línii S Line, ktorá dodáva dodatky stylingu, väčšie 18-palcové zliatinové kolesá, LED hlava, ako aj zadné svetlá, ako aj vyčistené hliníkové vložky v interiéri. Od budúceho mesiaca sa kupujúci môžu tiež rozhodnúť pre špecifikáciu „vydanie 1“, ktorá dostáva zreteľnú šedú farbu s kontrastnými tmavšími sekciami tela, 19-iincch zliatinami a čiernym štýlom. Zasvätený, v koženom čalúnení je kontrastné šitie.
56

Odroda Q2 sa momentálne nachádza na 30 610 GBP, čo vám kúpi 2,0-litrový TDI s rozmermi 148 k sumou s pohonom všetkých kolies v čreve s dosahom. Budúci rok bude debutovať 2,0-litrový TFSI Peterol s rozlohou 187 koní, iba s pohonom všetkých štyroch kolies, ako aj s Autoboxom S-Tronic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post