Mitsubishi XR PHEV II Hybrid koncept SUV pristane v Ženeve

Mitsubishi konečne odhalil svoj dramatický koncept XR PHEV II na základe ženevskej motorovej show. Vďaka plug-in hybridnej hnacej sústave sa očakáva, že sa pripojí k Outlander PHEV SUV v zostave firmy, keď dosiahne výrobu pred koncom tohto desaťročia.
Pravdepodobne sa zameriava nad supermini-SUV, ako je Renault Captur, je ostrý „mestský crossover“ aktualizovanou verziou XR PHEV, ktorú sme videli na minuloročnej parížskej motorovej show. Väčšina automobilu vyzerá podobne, ale dodatky a vylepšenia z neho robia viac relevantnú výrobu, zatiaľ čo existuje aj funkčný interiér.
20

Exteriér získa rozvoj rodinnej tváre japonskej firmy, naštepený na dynamický a rakish profil. Svalnaté čiary a strmé stúpajúce okenné linky majú viac ako náznak Range Rover Evoque, zatiaľ čo športová kabína je zameraná na vodiča a má uhlovú stredovú konzolu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Koncept debutuje najnovšou formou plug-in plug-in benzín-elektrický hybridný hybník Mitsubishi. Je opísaný ako „ľahký, kompaktný a vysokoúčinný systém predného motora/predného pohonu“ a elektrický motor produkuje 161 koní. V kombinácii s benzínovým motorom predlžujúcim dosahom, ktorá je nezverejnená kapacita, emituje tiež 40 g/km CO2.
20

Predchádzajúci koncept bol skôr tradičným hybridom s benzínovým motorom Turbo 1,1-litrového turbo, ale očakáva sa, že XR Phev II bude nasledovať trend malej jednotky „generátora“ na nabíjanie batérií, keď je plochý, v rovnakom žile Ako BMW I3.
Tento koncept sa hodí do plánov firmy mať v najbližších rokoch hybridné alebo plne elektrické modely v celom rozsahu. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Mitsubishi UK Lance Bradley je cieľom, aby sa do roku 2020 stala elektrickými modelmi 20 % výroby.
Páči sa vám vzhľad najnovšieho konceptu Mitsubishi? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post