New Volkswagen California T6.1 odhalený aktualizovaným vzhľadom a technológiou

Volkswagen odhalil aktualizovaný kalifornský Cenbper T6.1. Aktualizovaný model je dodávaný s prepracovaným nosom, novým interiérom a množstvom technologických revízií.
Nová Kalifornia dostáva rovnaké revízie štýlov ako aktualizovaný transportér T6.1, s pretvorenou prednou mriežkou, novými dennými svetlami LED a vylepšeným predným nárazníkom, ktorý prináša štýl Van v súlade so zvyškom radu Volkswagen. Vizualizovaný kalifornský oceán s výškou dosahu tiež dostáva rozpadnutie chrómovaného výbavy.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Volkswagen California Ocean: Dlhodobý prehľad testov
Vo vnútri je nová súprava kompaktných kuchynských jednotiek, hliníkových kľučiek dverí, nových posuvných dverí skrinky a čerstvého čalúnenia. Volkswagen tiež tvrdí, že postele v Kalifornii sú teraz oveľa pohodlnejšie, zatiaľ čo novo pridaná „funkcia východu slnka“ firmy tvrdí, že sa prebudenie uľahčuje tým, že pomaly zvyšujú jas vnútorných svetiel počas rána.
12

Funkcia východu slnka, spolu s vyskakovacím strešným krytom a pomocným ohrievačom, sú ovládané novým farebným dotykovým displejom namontovaným nad hlavou. Kalifornia je dodávaná s výberom dvoch informačných systémov, s kupujúcimi vzhľadom na výber buď ôsmich palcov alebo 9,2-palcovej obrazovky, zatiaľ čo digitálny nástroj Binnacle možno špecifikovať ako voliteľný extra.
Volkswagen hovorí Uhol, v ktorom je dodávka zaparkovaná na kempingoch.
Elektrotechanický systém posilňovača riadenia nahradil staré kalifornské hydraulické nastavenie, zatiaľ čo bol pridaný množstvo motoristického systému pomoci vrátane asistencie jazdného pruhu, asistencie prívesu a funkcie bočnej ochrany, ktorá varuje motoristu prekážok pri manévrovaní. Štandardne bude tiež štandardná asistencia na veterný program na automatickú stabilizáciu dodávky vo vysokom vetre.
Je poháňaný 2,0-litrovým štvorvalcovým motorom spoločnosti Volkswagen v Euro 6D, ktorý je 2,0-litrový štvorvalcový motor, ktorý je schopný vyrábať až 193 koní vo formáte biturbo s výškou 193 koní. Drive predných kolies bude štandardne príchod, hoci kupujúci môžu ako voliteľnú extra špecifikovať pohon štyroch kolies.
Aké sú vaše názory na nový Volkswagen California T6.1. Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post