Mini odhaľuje nové výbery ladenia spoločnosti John Cooper

Small prinieslo množstvo nových príslušenstiev John Cooper Worksories, ako aj možností, vrátane vylepšení stylingu, ako aj novej ladiacej sady pre modely Cooper S.
Popri John Cooper Works Aero Pack, ako aj predné, ako aj zadné spoilery sú vylepšenia stylingu vrátane nových uhlíkových vonkajších zrkadlových uzáverov, povrchu uhlíkových vlákien na vzduchu, ako aj špičiek výfukových plynov, plus obrovský výber nových nálepiek. Ponúka sa aj hrstka nových štýlov zliatinových kolies, v 17-palcových a 18-palcových veľkostiach.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najkrajšie horúce liahne
V kabíne sa objaví nový športový volant John Cooper Works Works, spolu s gombíkom prevodovky dokončeného v koži, ako aj Chrome. Veľa menších príslušenstiev tiež získava ošetrenie JWC, ako aj tu je výber osvetlených dverí LED.
4

Je zaujímavé, že do zostavy JWC sa vložil nový ladiaci balíček. Balenie sa ponúka na návrhoch Cooper S, ako aj na výkon od 189 koní do 208 koní. Spolu s ním je nový výfukový systém s klapkou s nastaveniami „Sport“ a „Track“, ak chcete vytočiť hlasitosť. Všetky časti – vylepšenia stylingu, ako aj vylepšenia výkonu – je možné vybaviť alebo vybavené priamo na nový dizajn z továrne.
Za 1 760 GBP je nový výkonný balíček drahý upgrade a nemôže sa zhodovať s 228 kond. -62 mph za 6,3 sekundy, ako aj najvyššia rýchlosť 153 mph.
Je Cooper S John Cooper Works hlavným uchádzačom o Hot Hatch? Pochopme vašim myšlienkam …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post