Nový 2020 Honda Civic Type R: UK Ceny odhalené pre aktualizovanú zostavu

Aktualizovaná zostava Honda Civic Type R je teraz k dispozícii v Británii, s cenou za verziu divokého Hatchbacka firmy do roku 2020. 32 820 GBP a lepšie vybavený model typu R GT s cenou od 34 820 GBP.
Kamkoľvek inde, jemnejší a jemnejšia nováčik na zostavu Hot Civic – Civic Type R Sport Line – je tiež cena od 34 820 GBP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Honda potvrdila, že nová, ľahšia edícia Civic Type R Limited Edition je teraz vypredaná v Británii. Produkcia je obmedzená na 100 jednotiek na celom svete a na britský trh bolo pridelených iba 20 príkladov, z ktorých každá bola cena 39 995 GBP.

Top 10 najlepších horúcich hatchbackov na kúpu 2022

Spoločnosť Honda aktualizovala štandardný občiansky typ R pre rok 2020 s množstvom kozmetických a mechanických vylepšení. Revízie exteriérového štýlu sú konzervatívne, tiahnuté do nového typu R-exkluzívneho povrchu modrej farby, pár úhľadne integrovaných hmlových žiaroviek a väčšiu mriežku chladiča, čo Honda hovorí, že ponúka lepšie chladenie motora. Vo vnútri dostávajú kupujúci nový volant s odstupom Alcantara a gombík v tvare slzy vybavený novým radičom s krátkym hodom.
Revízie podvozku sú významnejšie. Civic Type R 2020 je dodávaný s aktualizovanými tlmičmi, tuhšími puzdrami pre zadný pomocný rám, vylepšenou geometriou predného zavesenia a čerstvými dvojdielnymi brzdovými diskami s novými brzdovými doštičkami, ktoré boli navrhnuté tak, aby znížili bŕtvu brzdenia a zlepšili brzdový výkon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post