„Existuje mnoho klamstiev, ktoré obklopujú schopnosti v reálnom svete nafty, benzínu a elektrické autá“

, vždy mám, ako aj pravdepodobne vždy, napríklad Volkswagens. Ako 17-ročný bol môj prvý automobil a nákladné auto chrobáka chladené. Za posledné tri desaťročia som jazdil viac ako 100 výrobných automobilov a nákladných automobilov VW, ako aj prototypy. Dnes moja stredná zbierka automobilov a nákladných automobilov obsahuje tri VW – jeden nový, jeden starý, jeden starodávny.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Napriek mojej láskavosti k značke, v časopise CAR Recase v marci 2014 som varoval hlavné problémy s MPG/emisiami/rozsahom vyhlasuje niektoré autá Volkswagen – najmä nafty. Hlásil som, že v prípade jemných, bez prevádzky, denný beh do Ženevy v ideálnych podmienkach, ako aj v jednom zásahu (t. J. Žiadne nevýhody chladného motora), golf 1,6 som jazdil o 30 percent oveľa viac, ako by mal mať , podľa oficiálnych čísel.
Z zjavných dôvodov som obviňoval výrobcu. Rovnako som však nasmeroval prst obvinenia z lenivých zákonodarcov. Títo nemôžu mať politikov, ako aj nečinní prokurátori, ktorí zavreli oči a umožnili spotrebiteľom Volkswagen, plus ostatní výrobcovia, aby sa spotrebiteľom krátkodobo zmenilo.
• Škandál Emissions VW: Najnovšie správy o stiahnutí „Dieselgate“
S ohľadom na to som bol obáv: „Nemalo by existovať právne predpisy proti tomuto druhu vecí?“ Koniec koncov, fiktívne údaje o používaní paliva nepochybne vedú k väčším výdavkom na palivo na palivo, vyššími úrovňami emisií, ako aj s nižšími, ako sú nárokované vzdialenosti jazdy na skladovaciu nádrž nafty … alebo benzín.
To, o čom tu hovoríme práve tu, nie je iba problém s VW. Je to v celosvetovom rozsahu problém trhu. Existuje mnoho hier a klamstvá obklopujúcich schopnosti v reálnom svete nafty, benzínu, ako aj 100 percent elektrických automobilov … plus taxíky, dodávky, nákladné autá, trénery, autobusy, motocykle.
• Mnoho nákladovo efektívnych automobilov
S ohľadom na to všetko, rozpadneme súčasný, unavený, chybný a zdiskreditovaný „systém“ testovania MPG/emisií/rozsahu automobilov. Rovnako ako nahradíme ho tým, ktorý umožňuje spoločnosti UK PLC prijať vyškolenú, akreditovanú, úplne nezávislých seniorských inžinierov, ktorí by priniesli každodenné kontroly v oblasti nových automobilov a predajcov nákladných automobilov. Budú potrebovať sily podobné policajtom, aby dočasne prijali nové autá-ktoré by boli vystavené 60-minútovým, chladným testom v reálnom svete, ktoré by boli bez husle. Takéto testy by viedli k novému plemena nezmyselných oficiálnych čísel.
Povedzte nám, čo veríte o systéme testovania automobilov a MPG nákladných automobilov, ako aj o emisiách v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post