Ford Transit Link, ako aj dizajn operátorov aktualizované novými motormi, ako aj o technike

Ford odhalil obrovské aktualizácie pre dva z jeho menších tranzitných návrhov-tranzitného prepojenia a tranzitného operátora-vrátane úplne nového dieselového motora spoločnosti Ford (K dispozícii v troch špecifikáciách melódie), ako aj v rafte nových technológií. Šesťstupňová príručka sa používa ako bežná v oboch rozsahoch, s osemstupňovou automatickou automatickou ponukou na dvoch najväčších dieseloch pre tranzit.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Transit Link teraz obsahuje 1,5-litrovú ecoblue naftu ponúkanú v troch špecifikáciách vyladenia: 74, 99, ako aj 118 koní, pričom deklarované ekonomiky prichádzajú na 60,1 MPG (pre modely 74, ako aj pre modely 99 koní), ako aj 56.4. MPG pre najsilnejšiu jednotku. Bez ohľadu na výstup výkonu Ford určuje, že nový dieselový systém spĺňa požiadavky na vybíjanie Euro 6.2 – čiastočne v dôsledku využitia selektívneho systému emisií katalytického redukcie, t. J. Využívanie adblue.
Aktualizovaná verzia všadeprítomného 1,0-litrového preplňovaného benzínového motora EcoBoost Ford je teraz voľbou pre Connect, ktorá je spojená so šesťstupňovou prevodovkou príručky. Spoločnosť Ford zatiaľ nešpecifikovala výkonnosť 1,0-litrového systému, avšak určila, že benzín 1,0 litra je schopný 44,1 MPG a využíva deaktiváciu valca na pomoc s hospodárskou klímou a emisiami.
• Najlepšie malé dodávky 2017
Na druhej strane nosič dieselového tranzitu je ponúkaný iba s staršou jednotkou TDCI spoločnosti Ford, ktorá vytvára buď 74 alebo 99 koní, ako aj poskytuje deklarovaného 65,6 MPG. Rovnako je k dispozícii aj benzínový motor s benzínom 99 koní, ktorý poskytuje 53,2 MPG.
Obe dodávky dostanú Fiesta ovplyvnené tvárami, vďaka čomu využívajú najaktuálnejší jazyk Ford v štýle. Vo vnútri bol zmenený prístrojový klaster, pričom vzory s vyšším špecifickým infotainmentom prichádzajú so vstavaným informačným systémom Sync 3 Sync 3 so šiestimi palcami.
Pokiaľ ide o techniku, nový motorista pomáha na poprednom fungovaní na revidovaných tranzitných LCV. Bol namontovaný inteligentný systém obmedzujúce rýchlosti, zatiaľ čo pomoc pred zrážkou je tiež súčasťou revidovaného balíka, ktorý môže nájsť chodcov vpredu a okamžite aplikovať brzdy.
Na vrchole aktualizácií je nový trochu dizajn Racy – The Transit Link Sport. Zahŕňa matné čierne športové pruhy so striebornými alebo oranžovými akcentmi, ako aj 16-palcové tmavé kolesá z nehrdzavejúcej zliatiny, napriek tomu neexistujú žiadne mechanické úpravy dodávky.

Ceny, ako aj informácie, sa odhaľujú neskôr, pričom obidva Vans sa ceruzka v polovici roku 2018 predstavuje vo Veľkej Británii.
Získate jeden z týchto nových modelov spoločnosti Ford Transit? Povedzte nám, prečo nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post