Nový aktualizácia Volvo XC60 Polestar Upgrade UPS Power na 415 koní

Nový XC60 spoločnosti Volvo sa práve objavil iba v showroomoch, ale automobilka už vydala balíček upgrade Polestar pre množstvo návrhov v rozsahu. Motor, ako aj prevodovka ťaží z vylepšení na zvýšenie výkonu, pričom vlajková loď T8 Hybrid sa teraz môže pochváliť 415 koní.
• Polestar na vývoj vlastných elektrických športových automobilov
Reklama – článok pokračuje nižšie

Balík Polestar, ktorý bol založený v spojení s partnerom Motorsport Partner Cyan Racing, sa uvádza, že „transformuje výkon motora, odozvu škrtiacej klapky, odozvu mimo dosahu, rýchlosť prevodovky a rýchlosť prevodovky“. Podľa Volvo sa tiež zlepšila zásielka krútiaceho momentu v strednom rozsahu.
6

Plug-in T8 ponúka 401 koní, ako aj rukoväte 0-62 mph za 5,3 sekundy, takže revízie Polestar pravdepodobne uvidia, že sa znížilo na alebo tesne pod päťsseku-sekundovú známku. Volvo uvádza, že je stále schopný 134 MPG, ako aj zvládne iba 28 míľ pri elektrickej energii.
„Naším cieľom je dosiahnuť použiteľný výkon za každodenných hnacích okolností majiteľov Volvo, ktorí chcú zlepšiť zážitok z jazdy,“ uviedol Henrik Fries’s Polestar. „Nový XC60 nám poskytol vynikajúcu základňu, na ktorej sme mohli pracovať s dynamickým podvozkom, ako aj so špecifikáciou umeleckej pohonnej jednotky. Vďaka optimalizácii Polestar robí z nového vozidla Volvo XC60 skutočné auto vodičov. “
6

Balík Polestar je tiež ponúkaný na benzínovom modeli T6, plus D5, ako aj D4 Diesel, hoci doteraz chápeme iba výstup T8 Twin Engine. Podrobnosti o cenách pre aktualizácie XC60 ešte neboli zverejnené, ale očakávajte, že si v najbližších týždňoch objednám SUV.
Vyhralo by vás Volvo XC60 415 koní? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post