2019 Tesla Roadster: Elon Musk naznačuje na dvoch sekundových 0-60 cieľ

, zatiaľ čo Tesla sa podarí s bežnými elektrickými automobilmi, ako je nový model 3 a nadchádzajúci model Y, spoločnosť už potvrdila, že postaví druhú generáciu druhej generácie Tesla Roadster Electric Sports Car a generálny riaditeľ Elon Musk o tom opäť tweetoval.
Najnovšia improvizovaná aktualizácia Twitteru od šéfa Tesla sa týka výkonnostných cieľov pre nový model, ktorý sa očakáva v roku 2019.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Na otázku, či by Roadster novej generácie bol schopný 0-62 mph za menej ako dve sekundy, Musk povedal Dvoj sekundy 0-62 mph pomlčka priamo z výrobnej linky a s namontovanými legálnymi pneumatikami.
• Najlepšie elektrické autá v predaji
Spoločnosť Tesla sa pripravuje na rušný koniec do roku 2017 vydaním nového modelu 3 – nielen prvého malého salonného automobilu firmy, ale aj jej prvého „cenovo dostupného“, masového výrobného podniku. Bolo prijatých približne 400 000 predobjednávok a firma je na dobrej ceste za prvé dodávky do konca roka.
Spoločnosť Electric Car Company je na rozdiel od mnohých iných výrobcov automobilov v tom, že je pomerne otvorená v oblasti výrobnej cestovnej mapy. Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla Elon Musk často zdieľa správy o budúcich automobiloch a aktualizáciách prostredníctvom sociálnych médií, takže už máme dobrý obraz o tom, čo v nasledujúcich rokoch sleduje model 3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post