Sadzby v garáži zasiahli rekord 215 GBP za hodinu

Maximálne náklady na hodinovú prácu na workshope mechanika zasiahli nový rekordný údaj 215 GBP, podľa ročnej štúdie pracovnej sadzby spoločnosti Warrant Direct.
Celkovo náklady na priemernú mieru pracovnej sily Spojeného kráľovstva, pre hlavných a franchistických predajcov kombinovaných, sú v súčasnosti na 74,33 GBP.
• Motoristi rýchlosťou by mohli čeliť pokutám 10 000 GBP
Reklama – článok pokračuje nižšie

Štúdia, ktorá sa zamerala na viac ako 10 000 prípadov, zistila, že Londýn je najdrahším miestom na opravu automobilu, v priemere 91,99 GBP za hodinu – nárast o tri percentá v roku 2013. A najvýznamnejší zákon o 215 GBP bol tiež nájdený hlavné mesto na franšízovanom workshope v západnom Londýne. To bola najvyššia miera, akú kedy bola zaznamenaná za 11 rokov, keď spoločnosť Záruka Direct vykonala štúdiu. Našiel tiež dve ďalšie garáže, ktoré za prácu účtovali viac ako 200 GBP za hodinu.
Juhovýchod dominoval desať najlepších najdrahších regiónov, pričom Surrey bol na druhom mieste za 85,83 GBP a Middlesex, tretí nákladný na 85,17 GBP. Na druhom konci stola to bolo severne Anglicka a Škótsko tvorilo väčšinu najmenej drahých miest na opravu auta.
Najlacnejšie ceny garáže v britskej spoločnosti
Najlacnejšia priemerná sadzba bola 58,46 GBP za hodinu v Angus v Škótsku. Nasledoval East Lothian za 60,28 GBP, zatiaľ čo County Durham bol tretí najlacnejší na 62,45 GBP.
Medzitým sa priepasť medzi nákladmi franšízových a franšízovaných dramaticky uzavrela. V roku 2006 bola medzera obrovským 84 %. V roku 2014 sa však táto medzera uzavrela na 45 percent.
Záručný priamy generálny riaditeľ, David Gerrans, povedal; „Zmenšujúci sa cenové rozdiely medzi hlavnými predajcami a nezákonnými workshopmi by mohli byť spôsobené zvyšujúcou sa popularitou drahých rýchlejších a automobilových centier, ktoré sa zdajú byť obchodom s lacnejšími nezávislými osobami, ako aj príchodom systémov výrobcov, ktoré ponúkajú systémy, ktoré ponúkajú zľavy pre staršie automobily a pomáhajú udržiavať celkovú franšízovú sadzbu. “
Myslíte si, že náklady na opravu vášho automobilu sú príliš drahé? Povedzte nám v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post