Jaguar Land Rover, ktorý do konca roka pridá 5 000 nových úloh

Jaguar Land Rover, odhalil, že znamená pridať do konca roka ďalších 5 000 zamestnancov do svojej súčasnej celkovej pracovnej sily vo výške 40 000. Úlohy v elektronike, ako aj softvérové ​​aplikačné inžinierstvo, ktoré majú byť plné noví rekruti.
Nová celosvetová iniciatíva, ktorú bude podporovať hra s rozširovanou pravdou smartfónom vyrobenou spolu s renomovanou online kapelou Gorillaz, uvidí viac ako 1 000 nových pracovníkov pracujúcich na novej elektronike, ako aj softvéru vrátane autonómnych inovácií, ako aj nadchádzajúcich technológií elektrických vozidiel. Ďalších 4 000 úloh sa bude vyrábať v celom podnikaní s niekoľkými novými otvormi vo výrobe.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Jaguar Land Rover vyvinie elektrické vozidlá vo Veľkej Británii
Na získanie nových mladých zručností voči značke sa vytvoril dvojstupňový proces náboru, ktorý využíva technológiu rozšírenej pravdy, smartfóny a hudba.
Aplikácia Gorillaz Theed App-vyrobená z dôvodu asociácie kapely s tímom Jaguar’s Formula E-ponúka minihru, v ktorej hráči vyvíjajú Idea Jaguar’s I-Pace pri nákupe, aby objavili niekoľko základov týkajúcich sa prvého celoelektrického automobilu firmy.
Hráči sa potom zaoberajú radom progresívne náročných hádaniek pre praskanie kódu, ktoré sa vyvinuli na testovanie zvedavosti, vytrvalosti, bočného verenia, ako aj zručností riešenia problémov – zručnosti, ktoré JLR uvádza, že to potrebuje.
Tí, ktorí vykonávajú najkrajšie testy s rozšírenou pravdou, sa rýchlo sledujú pomocou schémy náboru JLR. Pre nové funkcie sa však otvoria oveľa tradičnejšie aplikačné kanály.
Čo si myslíte o novom náborovom procese JLR? Pochopme v komentároch nižšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post