Škoda Yeti Monte Carlo Price odhalená

. Škoda Yeti je teraz k dispozícii v Monte Carlo Spec, cena od 24 390 GBP a pripojí sa k svojim menším stabilitátom Fabia a Citigo pri získavaní rafty funkcií na mieru, ako aj vylepšené komfortné. a pridaná štandardná súprava.
Na základe oveľa viac drsnejších vonkajších Yeti, v Monte Carle Guise Compakt SUV dostane Rally Inspirovanú outdoorovu čiernu strechu, s čiernym povrchom, ktorý sa tiež vydáva na prednú mriežku, zrkadlá dverí a 17-palcový „origami“ zliatiny.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Štandardná súprava sa prenáša z lemovania stredného rozsahu SE, ale spoločnosť Škoda sa na tom vyvinula pre Yeti Monte Carlo pridaním predných hmlových svetiel-čiernobiely, prirodzene-a bi-xenónových svetlometov s funkciou zatáčania a ovládaním dynamického uhla.
V pohybe vo vnútri sa nachádza multifunkčný volant s tromi lúčmi, plus športové sedadlá dokončené v čalúnení Monte Carlo a sú spojené podobne exkluzívnymi detailmi pre parapety, prístrojové klasty a podlahové rohože.
K dispozícii v čiernych, červených, bielych, strieborných alebo šedých farbách, najaktuálnejší variant spoločnosti Yeti je poháňaný výlučne dieselou TDI s rozlohou 168bhp 2,0 litru a je štandardne dodávaný s pohonom všetkých štyroch kolies a šesťstupňovou prevodovkou príručky. Výber spoločnosti DSG Automatic vráti zákazníkov späť späť 1 100 GBP, pričom táto verzia Monte Carlo v dôsledku 25 490 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post