NOVÝ FORD FOCK RS: Všetky podrobnosti o 345bhp, 4×4 Mega-Hatch

Ford Focus RS bol jedným z najdôležitejších automobilov na rok 2016 a určite je to v súlade s očakávaniami. Teraz je v predaji, pričom prvé dodávky prichádzajú začiatkom tohto roka a my máme všetky podrobnosti a špecifikácie tohto bláznivého mega-hot hatchback najlepšie tu.
S cenou iba niečo vyše 30 000 GBP možno veľa neočakávate, ale Ford dal nový Focus RS Sports-Car s výkonom s preplňovaným 2,3-litrovým štvorvalcovým motorom. To mu pomôže ísť na hlavnú rýchlosť, ktorá zachytí nadpis 165 mph, s 0-62 mph odoslaná za 4,7 sekundy. Nerobte chybu, nový RS bude jedno vážne rýchle auto.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Ford Focus RS First Drive Review
Tieto čísla výkonnosti dávajú Ford Focus Rs grunt, aby prevzali svojich hlavných súperov vrátane Honda Civic Type R, Audi RS3 a Mercedes A 45 AMG.
Ford Focus RS: Video
Už sme boli v novom Focus RS na jazdu cestujúcich a to stačilo na potvrdenie zriedkavých vlastností vozidla. Zatiaľ čo očakávanie sa stavia pred prvými recenziami jazdy, spoločnosť Ford nás potešila, že nás dráždi podrobnosťami o svojom novom dieťaťu vrátane množstva webových videí.

Najnovšie (vyššie uvedené) je vysvetlenie režimov jazdy vozidla – vrátane neslávneho režimu driftu – od Ben Collins.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post