BMW HoloActive Touch Holographic Interior Concept odhalený na CES 2017

BMW odhalil svoju najaktuálnejšiu tvorbu infotainmentu na výstave spotrebnej elektroniky v roku 2017. Futuristický systém holoaktívneho dotykového displeja sa vyvíja na technológii AirTouch Gest Control Tech, ktorá sa v minulom roku objavila v CES v rovnakom čase.
Holoaktívny dotykový systém kombinuje tento gestá riadiaci systém s dotykovými obrazovkami a technológiami podobnými technológii displejov na hlave a vytvorí úplne nové rozloženie interiéru. Informácie a ovládacie prvky sa vyliajú z obrazovky na stredovej konzole a sú ideálne na dosah ruky vodiča.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• CES 2017: Väčšina súčasných automobilových technológií
Všetky funkcie zobrazené na obrazovkách je možné spravovať bez fyzického kontaktu – vačka sleduje ruku vodiča, zaregistruje polohu konca konca a zistí, že keď príde do kontaktu s jedným z holografických projekcií.
Motorista musí tiež zažiť „taktilnú spätnú väzbu“ pri posúvaní virtuálnych ponúk pomocou ultrazvukových vĺn.
Je to určite pohľad do budúcnosti a budúcnosť, ktorá nemusí byť príliš ďaleko. V roku 2015 spoločnosť BMW debutovala v technológii regulácie gest, ktorá je teraz k dispozícii v modeloch súčasných 7 sérií a 5 sérií, čím stanovila precedens, že táto technológia bežne predstavuje pre budúcu výrobu.
HoloActive Touch bude tvoriť vrchol témy BMW pre CES. Je súčasťou BMW I Inside Future Study, ktorá predstaví „zážitok z mobility, ktoré sa majú používať bez námahy prepojených a autonómne jazdných automobilov a nákladných automobilov v budúcnosti“. Prehliadka sa začína 3. januára.
Prečítajte si všetko, čo vieme o prehliadke spotrebnej elektroniky v roku 2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post