Viac energie pre nové sedadlo Leon Cupra 290

Sedadlo Leon Cupra je jedným z našich najobľúbenejších horúcich hatchbackov – rovnako ako teraz je nastavené na to, aby sa ešte viac zlepšilo s niekoľkými vylepšeniami. Cupra 290 sa zlepšila 10 koní nad modelom 280, čo zvyšuje výkon na 286 koní.
• Najlepšie horúce hatchbacks
2,0-litrový turbodúchadlý štvorvalcový motor je zobrazený golfový GTI, ako aj vrs Skov Octavia VRS, ako aj môže poháňať vozidlo od 0,62 km / h za 5,8 sekundy, keď je vybavený príručnou prevodovkou. Voliteľný šesťstupňový DSG Automatic tentoraz trvá desatinu sekundy. Najvyššia rýchlosť bola digitálne obmedzená na 155 mph.
5

Na inom mieste, sedadlo v podstate poskytlo Leon Cupra výkonný balíček z Golf GTI – čo naznačuje väčšie brzdy, ako aj kreatívny elektronický diferenciál s obmedzeným sklzom, ktorý môže v prípade potreby vyslať 100 percent energie na jedno koleso. Je integrovaný do všetkých elektronických manažérskych pomôcok, ako aj poistenia sedadiel, že minimalizuje riadenie krútiaceho momentu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Adaptívne tlmiče sú štandardné, s komfortom, športom a režimami CUPRA. Sú prispôsobiteľné, aby horlivý motorista ho mohol prispôsobiť svojmu obľúbeným štýlom jazdy. Variabilný stojan na riadenie tiež urýchľuje akcie pri rýchlom jazde a pri parkovaní minimalizuje množstvo obkľúčenia paží.
Vo vnútri je sedadlo Leon Cupra dobre vyrovnané, so Sat-nav, okolitým osvetlením, ako aj športovými sedadlami Alcantara. Svetlomety LED vyzerajúce ostré sú základné, rovnako ako 19-palcové zliatinové kolesá.
Rovnako ako tri aj päťdverové modely hatchback, existuje panstvo „Sports Tourer“ – ako aj Leon Cupra vracia 42.2 MPG s prevodovkou príručky.
Vďaka nízkemu dopytu po klientovi SEAT zastavil predaj britského predaja 265 návrhov s nižším výkonom – takže jediné Leon Cupras ponúkané vo Veľkej Británii sú teraz 280, ako aj tento nový 290.
Frankfurt Motor Show 2015 Tlačová konferencia o sedadle
Požiadavka na sedenie Leon Cupra je vylepšením napájania? Pochopme, čo veríte v komentáre nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post