„Značky budú vyžadovať nové techniky, aby boli elektrické vozidlá dostupné“

ešte jeden týždeň, ďalší nový vstup na trh s elektrickými automobilmi. Rovnako ako tentoraz je to biggie: Toyota, vedúce svetlo hybridnej elektrifikácie za posledných 20 rokov, nakoniec vykopala spaľovací motor úplne pre prvú zo zostavy BZ EV.
Necháme vás skontrolovať úplné rozhodnutie spoločnosti Sean Carson o neskorom prototype BZ4X – avšak jedným z fascinujúcich prvkov, ktoré sa má z hodnotenia, spočíva v tom, že Toyota sa snaží využiť toto vozidlo na otriasanie maloobchodného modelu. Pravda je, že verzia tohto vozidla so štyrmi koliesmi bude mať náklady na zoznam viac ako 48 000 GBP-čo je pre päť sedadlových domácností SUV dosť veľa.

Najlepšie ponúka leasing vozidla 2022

Cieľom spoločnosti Toyota je však toto číslo irelevantné pre mnohých osobných klientov zavedením BZ4X v ponuke prenájmu, vďaka ktorej je tradičnejší plán financovania PCP trochu drahý. Uviedli by sme, že plán „kinto“ je obzvlášť lacný, s vkladom viac ako 3 500 GBP, ako aj mesačné platby vo výške viac ako 600 GBP. Zahŕňa však servis, inštaláciu domácej nabíjačky, ako aj obdobie prístupu k zisku k verejnej sieti „s jednou kartou“ spoločnosti Toyota-pričom každý mesiac stojí menej ako rutinný PCP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Videli sme, že iní experimentujú s „all-in“ plánymi lízingu predtým-niektoré firmy využívajú svoje celoelektrické návrhy na hranie s pohybom celého procesu na internete-zdá sa však dosť značné, že Toyota, jedna
Z najvzdialenejšieho prúdu značiek sa teraz vybral na to, aby skutočne posunul tento koncept (a so svojimi showroommi, z ktorých niektoré budú fungovať oblasti „BZ Hub“, ktoré sa venujú EV).
Keďže posun k elektrickému motorizácii sa naďalej zrýchľuje, výrobcovia budú musieť využívať skvelé ponuky techník (alebo poďme telefonovať im prístupy k knihe), aby lepšie priniesli proces nákupu, ako aj zážitok z vlastníctva čo najviac klientov. Uvidíme veľa EV odhalených v nasledujúcich mesiacoch; Rovnako vidíme inú zostavu metód, ako ich dostať na naše príjazdové cesty.
Pozrite sa na najnovšie správy Toyota a hodnotenia tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post