„Značky budú vyžadovať nové techniky, aby boli elektrické vozidlá dostupné“

ešte jeden týždeň, ďalší nový vstup na trh s elektrickými automobilmi. Rovnako ako tentoraz je to biggie: Toyota, vedúce svetlo hybridnej elektrifikácie za posledných 20 rokov, nakoniec vykopala spaľovací motor úplne pre prvú zo zostavy BZ EV.
Necháme vás skontrolovať úplné rozhodnutie spoločnosti Sean Carson o neskorom prototype BZ4X – avšak jedným z fascinujúcich prvkov, ktoré sa má z hodnotenia, spočíva v tom, že Toyota sa snaží využiť toto vozidlo na otriasanie maloobchodného modelu. Pravda je, že verzia tohto vozidla so štyrmi koliesmi bude mať náklady na zoznam viac ako 48 000 GBP-čo je pre päť sedadlových domácností SUV dosť veľa.

Najlepšie ponúka leasing vozidla 2022

Cieľom spoločnosti Toyota je však toto číslo irelevantné pre mnohých osobných klientov zavedením BZ4X v ponuke prenájmu, vďaka ktorej je tradičnejší plán financovania PCP trochu drahý. Uviedli by sme, že plán „kinto“ je obzvlášť lacný, s vkladom viac ako 3 500 GBP, ako aj mesačné platby vo výške viac ako 600 GBP. Zahŕňa však servis, inštaláciu domácej nabíjačky, ako aj obdobie prístupu k zisku k verejnej sieti „s jednou kartou“ spoločnosti Toyota-pričom každý mesiac stojí menej ako rutinný PCP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Videli sme, že iní experimentujú s „all-in“ plánymi lízingu predtým-niektoré firmy využívajú svoje celoelektrické návrhy na hranie s pohybom celého procesu na internete-zdá sa však dosť značné, že Toyota, jedna
Z najvzdialenejšieho prúdu značiek sa teraz vybral na to, aby skutočne posunul tento koncept (a so svojimi showroommi, z ktorých niektoré budú fungovať oblasti „BZ Hub“, ktoré sa venujú EV).
Keďže posun k elektrickému motorizácii sa naďalej zrýchľuje, výrobcovia budú musieť využívať skvelé ponuky techník (alebo poďme telefonovať im prístupy k knihe), aby lepšie priniesli proces nákupu, ako aj zážitok z vlastníctva čo najviac klientov. Uvidíme veľa EV odhalených v nasledujúcich mesiacoch; Rovnako vidíme inú zostavu metód, ako ich dostať na naše príjazdové cesty.
Pozrite sa na najnovšie správy Toyota a hodnotenia tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Väčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdiaVäčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdia

Väčšina zrážok na diaľniciach, ako aj poruchy vyvolané zlyhaním pneumatík, sa môžu zabrániť vodičom sledovaním ich pneumatík bližšie, objavila sa nová výskumná štúdia. 18-mesačná štúdia, ktorá analyzovala 1 035 kusov