All-Electric Ssangyong E-SIV SUV Idea poukazuje na Next Korando

Ssangyong, ktorý si ukázal ďalšiu generáciu Korando s celoelektrickým nápadom SUV s názvom E-SIV, ktorý bol vystavený v roku 2018 Geneva Motor Show.
Kórejská značka uvádza, že vozidlo predstavuje svoju budúcu techniku, ako aj záväzok k elektrifikovaným vozidlám, pripojenia a autonómnej jazdy, zatiaľ čo samotná štúdia výskumu v štýle je tajným pohľadom na budúci Korando, ktorý sa má uskutočniť v roku 2019.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické vozidlá v predaji
Výsledkom je, že sú na mieste niektoré súčasné aspekty štýlu Ssangyong – napríklad silné zadné nosenie. Všeobecne je však myšlienka skôr odklon od všetkého, čo doteraz značne zverejnila.
18

Hrubý, šikmý stĺp C na zadnej strane vozidla sa spája s prudkým zadným oknom, aby poskytol E-SIV nejaké kupé SUV poverenia. Vo vnútri je pomlčka displej s infotainmentom s plnou šírkou, zatiaľ čo vnútorná plocha je jasná a vzdušná, so štyrmi súkromnými sedadlami.
Pod kožou predpokladá spoločnosť Ssangyong elektrickú hnaciu sústavu s rozmermi 140 kW (188 koní) s napájaním z batérie 61,5 kWh. Nárokuje sa maximálna škála 280 míľ, ako je najvyššia rýchlosť 93 mph.
E-SIV je vybavený radarom a vačkovým systémom, ktorý odomkne niektoré poloautonómne schopnosti. Technica „fázy 2“ na palube naznačuje, že dokáže rozpoznať značky jazdných pruhov využívajúcich fotoaparáty a zachovať bezrizikovú vzdialenosť od automobilov pred nami pomocou radarového systému. Ďalším krokom je zahrnúť ďalší senzor pre automatické zmeny jazdného pruhu.
Kliknite doprava tu pre všetky súčasné súčasné z prehliadky Geneva 2018 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post