Aplikácie Mercedes Me Smartphone Buddy Apps aktualizované na rok 2020

Mercedes predstavil nové verzie Trio of Mercedes Me Buddy Apps pre majiteľov, s novými funkciami a ľahším prihlásením.
Tri aktualizované aplikácie: Mercedes Me, Mercedes Me Store, ako aj služba Mercedes Me, sa ponúkajú majiteľom spoločnosti Mercedes, aby si mohli stiahnuť teraz. Mercedes vyhlasuje vylepšený individuálny výkon, ako aj oveľa intuitívnejšie rozhranie, ako aj systém menu, s novým vzhľadom v aplikáciách.

Najlepšie aplikácie Sat-Nav 2022

Všetky tri aplikácie sú teraz naprogramované pomocou presne rovnakej platformy softvérovej aplikácie s názvom SDK. Využitie presne tej istej platformy naznačuje, že vlastníci sú požiadavka iba jedného účtu, ako aj heslo na prihlásenie do všetkých troch aplikácií, pričom využívajú svoje ID Mercedes Me.
Aplikácia Mercedes Me spája smartfón s vozidlom majiteľa. To umožňuje vlastníkovi pozerať sa na kľúčové informácie na diaľku, ako je kilometre alebo nabíjanie batérie, zatiaľ čo diaľkové príkazy umožňujú predbežné ohrievanie automobilov, odomknutie a novú funkciu naznačuje, že svetlomety môžu byť blikaním telefónu, aby našli vozidlo v Park tmavého vozidla.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Aplikácia Mercedes Me Store je miestom, kde si môžu majitelia kúpiť a zaregistrovať sa pre automobilové funkcie na požiadanie, zatiaľ čo služobná aplikácia dodáva špičku servisných intervalov, obrazovky upozorňuje svetlá a umožňuje vlastníkom rezervovať služby alebo opravy v A v a obchodné zastúpenie.
Aké sú najlepšie dostupné aplikácie na jazdu? Tu uvádzame svoje obľúbené položky …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post