Jaguar XJ sa zameriava na triedu S a 7 s novými vylepšeniami

s minulým rokom triedy Mercedes S posúvanie viac ako 100 000 jednotiek a úplne nový séria BMW 7, pripravený na hodenie, Jaguar potreboval reagovať, aby si udržal svoje XJ. Vlajková loď relevantná. A reagujte, s podrobným kola aktualizácií pre svoj luxusný salón, od oveľa výkonnejších a efektívnejších motorov až po najaktuálnejšiu technológiu informačných a bezpečnostných technológií.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Vedenie zmien v štýle je väčšia, oveľa zvislejšia mriežka, zatiaľ čo tvarované chrómové čepele v príjme vzduchu mu dodávajú oveľa väčšiu prítomnosť. Plné LED svetlá a denné svetlá „Jin„ J-Blade “sú tiež nové a odrážajú nový„ podpis “v zadných svetlách. Legloss čierna vložka na zadný nárazník s tenkou chrómovanou vložkou a oválne výfukové finišery dokončujú jemnú premenu.
8

Vo vnútri je veľký príbeh nový informačný systém Incontrol Touch Pro Infotainment s prispôsobiteľným osempalcovým dotykovým obrazovkou, ktorý je rýchlejší a lepšie na na ňu pozerať, a umožňuje gestá priblíženia a priblíženia a prstom. 12,3-palcový klaster digitálneho prístroja môže byť teraz nakonfigurovaný tak, aby zobrazoval navigačný displej s plnou šírkou.
Do zoznamu možností sa pridá nový 26-reproduktorový zvukový systém Meridian, 1 300 W, zatiaľ čo je k dispozícii nový balík na pôžitok zo zadného sedadla, ktorý pri nepoužívaní pridá dve širokoplňové 10,2-palcové obrazovky, ktoré sa zloží.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post