SSANGYONG XAVL IDEA Prehľady 7-miestne SUV v Ženeve

SSANGYONG odhalilo nové vozidlo nápadu smerujúceho na tohtoročnú motorovú show v Ženeve, ktoré ukázalo nové SUV strednej až veľkosti z juhokórejskej firmy, aby konkurovali Kia Sorento, aby konkurovali Kia Sorento. , Hyundai Santa Fe a Skoda Kodiaq
Nazývaná myšlienka XAVL-„vzrušujúce autentické vozidlo Long SUV“-sa vyvíja na menšom nápade XAV, ktorý bol vystavený na motorke Frankfurt v roku 2015, v roku 2015, ktorý sa nachádza nad týmto dizajnom ako päť alebo sedem sedadiel. Očakávame, že XAV sa skončí v roku 2019 výrobným dizajnom, ako aj XAVL by sa mohol predávať aj do konca desaťročia.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Kórejský Land Rover? Plán spoločnosti Ssangyong pre budúci rast
Myšlienka XAVL sa môže pochváliť agresívnymi, uhlovými záhybmi a líniami, zatiaľ čo predný koniec vozidla je vývojom súčasného jazyka Ssangyong. Mnohé z záhybov, ako aj niekoľko z najradiálnejších detailov štýlu, nebude pochýb o tom, že sa na výrobu trochu zníži.
Generálny riaditeľ spoločnosti Ssangyong Johng Sik-Choi, ktorý bol prítomný v odhalení XAVL, uvádza, že sa ožení s „terénnou schopnosťou SUV s praktickosťou a všestrannosťou MPV“.
14

V kabíne podnikanie sľubuje „široký vnútorný priestor s individuálnym priateľským rozhraním“, ktorý ukazuje na infotainment, ako aj inovácie predstavené na koncepcii XAVL. Za volantom leží obrazovka digitálneho prístroja, zatiaľ čo dizajn kabíny je vodorovná a uhlová.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post