Škoda Citigo Citigo Asspekt Beach Buggy Idea vyvinutá stážistmi

Skooda odhalila nové vozidlo s myšlienkou, ako aj vyvinuté 22 stážistov v oblasti odbornej inštitúcie firmy so sídlom v ústredí automobilov v Mladá Boleslav v Českej republike. .
Volá sa prvok Škoda, je to celoelektrická plážová buggy založená na vozidle Škoda Citigo City a je posledným nápadom, ktorý vyrábajú stážisti na akadémii Škoda.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické vozidlá v predaji 2017
Podľa SkoDa skupina 22 mladých ľudí strávila vývojom 1 500 hodín vyvíjaním a budovaním prvku. Práca sa začala predbežnými náčrtmi na jeseň 2016, predtým, ako sa počítačom podporovali procesy štýlu, ktoré sa vyrába, ako aj inžinierstvo elektrického buggy, ktoré sa začalo v januári tohto roku.
4
O našej reklame na túto reklamu

Študenti eliminovali strešný systém Citigo, predtým, ako prepracovali strany vozidla tak, aby fungovali bez dverí, ako aj pridanie veka do nedávno vystaveného topánky a eliminovali zadné sedadlá. Kabína bola tiež úplne pretvorená. Pohodom aspektu je elektrický motor s 60 kW zdvihnutý z Volkswagen E-Up!.
„Elektromobilita nie je iba krátkodobým vzorom-je to budúcnosť. Preto sme sa rozhodli vyvinúť vozidlo s elektrickým pohonom, “vysvetlil praktikant Daniel Launa na možnosti pohonnej jednotky.
4

Citigo bolo využívané ako darcovské vozidlo pre študentov 2014, ktorí v posledných rokoch previedli metropolitný runaround na dvojmiestne miesto, zatiaľ čo ďalšie pracovné miesta, ktoré vyrábala stážisti spoločnosti Skoda Academy Škoda Fast Spaceback.
Je to práca v triede od účastníkov akadémie Škody? Povedzte nám v komentároch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post