Sporty New Audi Q2 Edition č. 1 odhalené

Audi sleduje od nového spustenia Q2 so športovou verziou „Edition#1“ Compact SUV. Získava jedinečné detaily exteriéru, sivú farbu a extra štandardné vybavenie.
Externe edícia Q2#1 je štýl široko inšpirovaný modelmi S-line S-Line. Unikátna kvantová šedá vonkajšia farba sa zmesi s čiernymi stĺpikmi C, dolnou karosériou a zrkadlovými puzdrami, zatiaľ čo štvorkruhový odznak Audi je zdobený na stĺpci C.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Pridajú sa aj nové 19-palcové antracitové čierne kolesá s päťramenným dizajnom. zatiaľ čo LED svetlomety sú štandardnou montážou. Vo vnútri sú tiež súprava, ako sú športové sedadlá, kožený multifunkčný športový volant, čierny a amaretto čiastočné čalúnenie a meniteľné okolité osvetlenie.
Vydanie Q2 č. 1 je dodávané s výberom benzínu s rozmermi 1,4 litru s rozlohou 148 koní (v manuálnej alebo automatickej forme) a 1,6 -litrovej nafty. Vstupný benzín vytvára emisie 49 MPG a CO2 130 g/km, zatiaľ čo nafta dosahuje emisie 61,3 MPG a CO2 120 g/km.
Ceny za vydanie č. 1 vo Veľkej Británii sa ešte musia odhaliť, ale budú k dispozícii na objednávku budúci mesiac s dodávkami do konca roka.
Čo si myslíte o tomto špičkovom Q2? Zanechajte nám komentár nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post