Spoločnosť Toyota Verso získava ďalšie nastavené s aktualizáciami 2015

Toyota odhalila v rámci roka 2015 niekoľko menších aktualizácií svojej odrody spoločnosti Verso MPV. Renault Scenic Rival získa novú úroveň výbavy, motory vyhovujúce Euro 6, ako aj oveľa viac možností zariadení, a ponúka sa teraz na kúpu.
Ceny sa nezmenia, pričom päťmiestny dizajn začína na 17 770 GBP v aktívnej špecifikácii, ako aj sedemmiestne stoja viac 530 GBP. Obrovským doplnkom je nová plne naložená úroveň výbavy „Trend Plus“, ktorá sa začína na 24 650 GBP. Je to veľa významnej funkcie je nový systém potešenia z zadného sedadla, s dvoma obrazovkami, bezdrôtovými náhlavnými súpravami a voliteľnými držiakmi iPad.
Rovnako získava kožené sedadlá, multimédiá dotykovej obrazovky, ako aj infotainmentový systém, rádio DAB, Bluetooth, Web Gain Access, ako aj reverznú kameru. Je založená na špecifikáciách vzoru, ktorá sama dostane dvojzónový riadenie podnebia, 17-palcové zliatiny, ako aj automatické parkovacie senzory.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Troj-prísna odroda motora je teraz v súlade s emisiami EUR 6, hoci sa zdá, že 1,6, ako aj 1,8 litrový benzín, ako aj 1,6 d-4D nafta sa nezmení, pokiaľ ide o MPG, emisie a výkon. Šetrič v oblasti je v súčasnosti bežný na všetkých vzoroch, s výnimkou, podivne, s panoramatickými sklenenými strechami.
Teraz skontrolujte, či sa teraz dostanete 10 najlepších 10 najlepších MPV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post