New Nissan 370Z Nismo odhalil

Nissan 370Z Nismo dostal menšie vizuálne a technické opravy ako súčasť aktualizácie z roku 2015 pre celý rad.
Revidovaná verzia vlajkového dvojdverového kupé, ktorá je pripravená na predaj koncom tohto roka Pred oblúkmi predných kolies. Zaokrúhlenie zmien v prednom konci sú obklopenia čierneho svetlometu a špeciálne červené čalúnenie Nismo pre prevrátené otvory.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Priblíženie sa k 370Z NISMO zo strany je tiež jasné, že Nissan prepracoval bočné parapety a zrkadlá dverí a do procesu pridal nové 19-palcové čierne a strieborné lúče. Okolo chrbta je k dispozícii zmenšený spojler, ktorý zjavne pracuje s revidovaným predným koncom, aby zvýšil prítlak rýchlosťou – ukazuje, že zmeny sa naďalej zameriavajú na aerodynamiku v prvom rade.
Vo vnútri japonský výrobca namontoval nové sedadlá Recaro, založené skôr na konštrukcii škrupiny ako na štandardnom rúrkovom rámci, plus červená a čierna koža a čalúnenie Alcantara sa používa.
Pod kovom bude výkon opäť pochádzať z 339 koní, 3,7 litra V6-takže 5,2 sekundy 0-62 mph sa prenesie-hoci odpruženie bolo vylepšené na zlepšenie pohodlia. Spolu s týmito zmenami v zadnej pružine a rýchlostiach tlmiča Nissan vymenil koberce a vnútorný ochranca oblúka zadných kolies, čo je krok vytvorený na minimalizáciu hluku cesty vo vnútri 370Z NISMO.
Aktualizácie 2015 v rozsahu 370Z
Nissan sa neobmedzoval na zlepšenie verzie 370Z NISMO, pričom celý rozsah bol nastavený na úžitok z nového nastavenia jazdy a vylepšených miechových sedadiel, ktoré využívajú silnejšiu, ale ľahšiu konštrukciu založenú na škrupinách.
Vo vnútri aj vonku sa uskutoční niekoľko úprav dizajnu, ktoré sa siahajú až do 18-palcových ráfikov, ktoré sa skončili v kovoch zbraní pre konvenčné a balené modely.
Rovnako ako NISMO, aj bežný 370Z bude obsahovať 3,7-litrový benzínový motor V6, aj keď o niečo menej výkonný variant. Generovanie krútiaceho momentu 324 koní a 363 nm, urobí 0-62 mph za 5,3 sekundy, keď je spárovaný so štandardnou päťstupňovou príručkou alebo 5,6 sekundy vo voliteľnom sedemstupňovom automatickom maske GT Trim.

Nissan 370Z sa má predávať v októbri pred príchodom začiatkom budúceho roka, neočakávajte, že ceny sa v rozmedzí príliš zmenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post