Spoločnosť Tesla najíma profesionálneho dizajnéra Apple, ktorý vedie technologický tím s vlastným riadením Autopilot

, Tesla odhalila, že Chris Lattner-jedenásťročný profesionál v spoločnosti Innovation Gigantic Apple-sa pripojí k elektrickým automobilom a obchodom s nákladnými automobilmi Autopilot softvér.
Lattnerove jedenásť rokov v spoločnosti Apple ho videli dohliadať a zúčastniť veľa významných zariadení.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

V blogu publikovaného na webových stránkach spoločnosti Tesla podnik vysvetlil, že Lattner bude poverený vedením tímu autopilotov.
• Čokoľvek si vyžaduje, aby ste pochopili Tesla Autopilot
Tento krok prichádza v fascinujúcom čase, ktorý poskytol nedávnu ponuku spoločnosti Apple, aby sa jeho úsilie o trh s automobilovým automobilom na vytvorenie inovácií s vlastným riadením namiesto priameho výroby automobilov a nákladných automobilov.
Počítač Gigantic odhalil svoje nastavenie na vozidlá a nákladné autá s vlastným riadením v liste americkej národnej správe zabezpečenia bezpečnosti webovej dopravy v decembri 2016, pričom vystavuje, že „investuje silne“ do inovácií, ako aj „je„ nadšený potenciálnym automatizovaných systémov v mnohých oblastiach vrátane dopravy “.
Rovnako prichádza, keď Tesla začína tlak na výrobu plne autonómnych vozidiel. Koncom roku 2016 dostali všetci nový Teslas nový hardvér pripravený na plnú autotonómiu, ako aj firma začala v decembri predstaviť niekoľko takzvaných vylepšených funkcií autopilota.
• Apple auto: Všetky aktuálne správy
Manažér Tesla Elon Musk stanovil ambiciózny cieľ konca roku 2017 pre plnú autotonómiu od spoločnosti Autopilot, ktorý vyhlásil, že z jeho automobilov a nákladných automobilov bude schopný jazdiť z jedného pobrežia USA na druhé bez intervencie človeka v reklamnom kaskadéri. Môže to však byť o niekoľko rokov oveľa viac, kým sa inovácia ponúka motoristom.
Rok 2017 bude pre Tesla obrovským rokom na dvoch frontoch. Spolu s neustálym rozvojom zlepšeného autopilota spoločnosť predstaví dizajn 3 – najmenej drahé autá a nákladné autá s čakacou zoznamom približne 400 000 kupujúcich. Aj keď sme videli predprodukčné verzie automobilu, očakávame, že úplné vystavenie konečného dizajnu 3 sa na jar umiestni, pred prvými prvými dodávkami na konci roka.

Bude Tesla prvou firmou, ktorá zlomí autá s vlastným riadením? Pochopme vašim myšlienkam v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post