Prispôsobiteľné svetlomety by mohli v budúcnosti zvýšiť bezpečnosť ciest do roku 2020

, autá a svetlomety nákladných vozidiel môžu okamžite zvýrazniť chodcov, ako aj ostatných náchylných jednotlivcov pre vodičov, ako aj na pracovné prechody, ako aj na upozornenie na cestu na cestu až po cestu až po cestu k ceste až po cestu k ceste až po cestu až po cestu k ceste k ceste k ceste k ceste k ceste Pomôžte minimalizovať nehody.
Tech Gigantic Continental spolupracuje s Light Expert OSram na vývoji ďalšej generácie automobilových svetiel. V súčasnosti sa v súčasnosti vyvíjajú úplne prispôsobivé LED svetlá, ktoré okamžite upravujú ich tvar, ako aj výdrž z lúča v rôznych nastaveniach jazdy, okrem matrice a laserových svetiel, ktoré sa v súčasnosti vyvíjajú.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Čo sú denné svetlá LED?
Najaktuálnejšia inovácia spoločnosti Eviyos spoločnosti OSRAM využíva nový typ pixelovaného LED svetla na výrobu úplne adaptívneho systému osvetlenia, ktorý je integrovaný do senzorov okolo vozidla. Toto je vytvorené na zlepšenie existujúcich adaptívnych LED.
„Napríklad, čierny pixel sa môže predstaviť do lúča LED, aby zabránil svetlu v zasiahnutí určitých okien na budovách, ktoré prechádzajú autá a nákladné autá, zatiaľ čo zvyšuje lúč na iných častiach, ako je napríklad chodci [pri jazde v metropolitných oblastiach ], “Vysvetlila Annette Hebling, manažérka produktovej reklamy pre Continental.
Očakáva sa, že táto inovácia LED novej generácie sa predstaví v roku 2020 s Continental, v ktorom sa uvádza, že by sme mohli inovácie v automobiloch a nákladných automobiloch „veľmi skoro“.
Podnikanie tiež spolupracuje s OSRAM na vytvorení svetiel, ktoré interagujú s chodcami, ako aj s ostatnými užívateľmi cestnej premávky, využívajúc matricu, ako aj inovácie laserového svetla, ktoré už boli objavené v niektorých prémiových modeloch.
HEBBLE dodal: „S automobilmi a nákladnými automobilmi, ktoré sú schopné rozpoznať chodcov, bude nová inovácia svetla v konečnom dôsledku schopná prejsť pre nich obrázky, ako sú prechody pre chodcov, ak prechádzajú cez cestu.“
Kontinentálne štáty Inovácia projekcie bude rozhodujúca pre autonómne autá a nákladné autá, ktoré si budú vyžadovať interakciu s ostatnými používateľmi cestnej premávky.
Pozrite sa na ďalšie technológie, ktoré by mohli pomôcť minimalizovať cestné nehody v budúcnosti …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post