Peugeot 2008 GTI na hlavu rozmanitosti horúcich SUV

Peugeot Sport Režisér Bruno Famin naznačil, že na ceste by mohlo byť séria SUV GTI. Spudovali sme manažéra o tom, či by mohol zanedbávať úspech crossoverov v Európe, ako aj v prípade, že jeho výkonnosť už uvažovala o posilnených verziách existujúcich SUV.
• Najlepšie SUV, ako aj 4×4 v predaji ideálne teraz ideálne
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

“Prečo nie?” Famin povedal Automobile Express. „DKR v roku 2008 je úplne v stratégii značky. Cross-country preteky, ako je Dakar, sa zväčšujú aj väčšie, rovnako ako ich vyhrávame. 2008 je naše svetové auto. Mať tento bežecký program sa veľmi dobre hodí do toho, kde chceme založiť našu značku. Robiť to s rokom 2008 je tiež metódou na propagáciu tohto SUV, ako aj na poskytnutie oveľa lepšieho obrazu. “
GTI z roku 2008 by sa vyvíjal na úspechu 208, ako aj o 308 modeloch GTI, ako aj náš špeciálny obrázok ukazuje, ako by to mohlo vyzerať. Zvonené oblúky, veľké zliatiny, ako aj robustné nárazníky by ich odlišovali, zatiaľ čo pod pokožkou by bol výkonný turbodúchaný benzínový motor spárovaný s prevodovkou príručky a pohonom predných kolies.
Famin neverí, že pohon štyroch kolies je potrebný, dokonca aj v SUV. „Rok 2008 je pohonom dvoch kolies. Je to metóda, ako ukázať klientovi, že v mnohých podmienkach môže byť rovnako veľký ako pohon štyroch kolies, “uviedol.
“Po presunutí pochopenia toho, ako presne z automobilov Dakar a nákladných automobilov do bežných modelov, urobíme to fungovanie – čokoľvek, čo objavíme, bude niekedy v našich cestných autách.”
Režisér PEUGEOT Jobs Style Director Keith Ryder trval na tom, že značka smeruje ideálnym smerom. “Nie sme vystrašení riskovať,” uviedol. „Predtým by reklama povedala:„ To musí byť modré, pretože vždy bolo modré. “Teraz máme oveľa viac slobody.“
Dostali by ste Hot Peugeot SUV? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post