Bentley Continental GT, ako aj Flying Spur získala aktualizácie štýlu, ako aj Power

Bentley, odhalila množstvo aktualizácií svojej kontinentálnej GT a Flying Spur Variety pre rok 2015, pred debutovaním automobilov a nákladných automobilov. V tele na budúci mesiac v Ženevskej prehliadke. Prvý z nich dostane trochu štipky na exteriér, zatiaľ čo obaja dostávajú vzpriamené hnacie ústrojenstvo W12, vylepšenia interiéru, ako aj novú technológiu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Britská firma vyhlasuje, že facelift Continental GT je „zameraný na zaostrenie prítomnosti na cestách“ špičkového kupé, ako aj kabriolet. Zdá sa, že sú to dosť jemné vylepšenia, v krídlach je však revidovaný predný nárazník s menším prívodom vzduchu a novou vetracou vložkou. Na všetkých modeloch je revidované odznaky, ako aj vzadu, oveľa viac tvarovaná bootlid sa kombinuje s novým zadným nárazníkom a difúzorom.
15

Na GT sa ponúkajú aj nové štýly kolies, ako aj farby farieb, čo umožňuje majiteľom, aby ich autá a nákladné autá vynikli. Vo vnútri všetky vzory dostávajú nové kožené vzory sedadiel, s diamantovým prešívaním na rýchlosti GT 616 koní. Mäkšie kože, ako aj ďalšie kožené farby sú tiež voliteľné.
Kabína dostáva nové chrómové príslušenstvo, ako aj čierne vložky na stredovú konzolu, zatiaľ čo nástroje dostávajú revidované číselníky, ako aj grafiku, ako aj LED a okolité osvetlenie teraz osvetľuje oveľa viac oblastí. Dizajn V8 Získajte skryté nabíjacie zariadenia na nabíjanie gadget medzi zadnými sedadlami, ako aj výber hotspotu WiFi je ponúkaný na všetkých modeloch.
15

Dlhodobý motor W12 Continental GT získava oveľa viac aktualizácií, aby sa zvýšil výkon a efektívnosť. Výkon sa zvyšuje od 567 koní na 582 koní, zatiaľ čo krútiaci moment zvyšuje 20nm do 720 nm. Palivové hospodárske podnebie sa zlepšuje o 5% vďaka zavedeniu technológie deaktivácie valca, čo umožňuje motoru bežať na šiestich valcich pod časťou časti. Mechanické verzie V8, ako aj verzií rýchlosti GT zostávajú nezmenené.
Na rozdiel od kontinentálneho GT, Flying Spur zostáva podobný na vonkajšom bare, niektoré nové vzory kolies z ľahkej zliatiny. Získava však podobné obloženie interiéru, ako aj vylepšenia čalúnenia, technológiu WiFi, ako aj jej oveľa výkonnejší motor W12 dostáva presne rovnaké aktualizácie efektívnosti ako kupé. Uvidíme autá aj nákladné autá na obrazovke v Ženeve budúci mesiac.
Zistite, čo sa ešte týka Ženevy 2015 s naším úplným náhľadom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post