Jeep odhaľuje sedem automobilov s nápadmi a nákladnými automobilmi pre Veľkonočný Jeep Safari 2018

Jeep odhalil sedem nových automobilov a nákladných automobilov pre výročie Moab Easter Jeep Safari v roku 2018, keď sa opäť spojil so silami s tunerom Moparom, aby vyrábali jeden -Zúčastniť sa terénnych fanúšikov pre fanúšikov Jeepu.
Tento rok je 52. vydanie festivalu MOAB, pričom nespočetné množstvo štátnych milovníkov Jeepu sa chystá zamieriť do horúcej oblasti v Utahu, keď sa Safari začne 24. marca.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Skontrolujte koncepty Moab Easter Jeep Safari v roku 2017
Úplne prvá zo siedmich nápadov sa nazýva Jeep 4speed, rovnako ako ľahký, spárovaný chrbát, krátky rázvor v teréne, prináša pochodňu Wranglera „Pork Chop“ z roku 2011, ako aj nápad na stehy, ktorý priniesol Moab V roku 2013. Na základe najnovšieho Wranglera dostane preplňovaný 2,0-litrový štvorvalcový motor s prispôsobenými krokmi na úsporu hmotnosti vrátane kapoty uhlíkových vlákien, ako aj vlastnú, zametanú klietku zadnej rolky.
7

Je to jeden z piatich nápadov založených na Wranglerových nápadoch, ktoré pre show vytvorila Jeep a Mopar. Spolu s ňou je SandStorm – uvádzaná, že je ovplyvnená pretekármi Baja Desert Racer, s 6,4 -litrovým V8 pod kapotou, ako aj trikom, nastavením odpruženia s veľkou zodpovednosťou.
Ďalšie tri nápady Wranglera pre Moab sú oveľa konvenčnejšie. Myšlienka Nacho sa označuje ako rolujúci katalóg pre ponuky výkonnostných dielov spoločnosti Mopar, zatiaľ čo nápady J-Wagon a Jeepster robia to isté pre vlastný interný štýl Jeepu, ako aj pre výkonnostné doplnky. Samotný Jeepster je kývnutím na džíp z roku 1966 s rovnakým menom, ktorý sa môže pochváliť presne rovnakou bielej a červenú dvojtónovú farbu.
Medzitým bola vytvorená myšlienka B-ITE, ktorá predstavuje časti ponúkané pre menší výdaj Renegade. Posledným nápadom je skutočný kývnutie k dedičstvu značky – Wagoneer Roadtrip je založený na pôvodnom Wagoneerovi z roku 1965, aj keď športoval rázvor kolies o päť palcov dlhšie.
Nová je aj väčšia stopa, ako aj rozšírené oblúky kolies, spolu s jemnými prepracovanými nárazníkmi. Odpruženie, ako aj systém pohonu bol vylepšený tak, aby poskytoval Moab hodné terénne poverenia, zatiaľ čo 5,7-litrový V8 je pod kapotou, spárovaný s štvorstupňovou automatickou prevodovkou.
Ako sa tohtoročné nápady Jeep porovnávajú s minuloročnými špeciálnymi vydaniami Moab Easter Jeep Safari?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post