Mitsubishi, aby do roku 2020 predstavil 11 nových návrhov

Mitsubishi, zaviedol trojročný vypočítaný plán s názvom „Drive for Growth“, v ktorom bude značka zaviesť do roku 2020 šesť úplne nových návrhov a investovať viac ako 600 miliárd yenov. (4,04 miliárd GBP).
V rámci plánu sa japonská značka zameriava na 30 % zlepšenie ročného predaja na 1,3 milióna automobilov na celom svete. Financovanie výskumu a vývoja zvýšilo o 50 percent na 133 miliárd jenov (894 miliónov GBP), aby sa zvýšila jeho existencia na trhu EV.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie hybridné SUV
Rast produktov spoločnosti Mitsubishi sa zameria na SUV pohonu štyroch kolies a na pick-up rozsahy. V celkovom 11 dizajnoch bude uvedených na trh rýchlosťou dvoch ročne, zatiaľ čo šesť bude úplne novými modelmi; Jedným z nich je nedávno predstavený Eclipse Cross.
Mitsubishi tiež plánuje rozšírenie na základné trhy, ako sú USA, Čína a juhovýchodná Ázia. V Indonézii sa nedávno otvorila nová závod na montáž, čím sa na juhovýchodnom trhu orientál navyše zlepšila existencia Mitsubishi. Rovnako očakáva, že do roku 2019 zdvojnásobí predaj na čínskom trhu na 220 000 kusov.
Napriek veľkým investíciám do obnovy výrobkov, ako aj do výskumu a vývoja, Mitsubishi tiež plánuje minimalizovať výrobné náklady o 1,3 % ročne. Optimalizácia výdavkov navyše prichádza s láskavým dovolením aliancie Renault-Nissan-Mitsubishi, ako aj zdieľané zdroje medzi týmito tromi Marques.
Čo by vás presvedčilo, aby ste dostali Mitsubishi pred ostatnými značkami? Pochopme, čomu veríte nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post