Volvo S60 Cross Country: Prvý svetový crossover salón

Volvo odhalil novú verziu svojho salónu S60 na Detroit Moin Show, a tým vytvoril úplne nový typ automobilu.
Cross cross Country S60 sa pripojí k hatchbacku V40, ako aj k majetku V60 v rozsahu Cross Country Design Sortition spoločnosti Volvo. Na rozdiel od týchto modelov je však oveľa praktickejšie vyzerajúce vystúpenia, bežecká krajina S60 je čerpaným salónovým autom.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepší crossovery, aby ste sa dostali teraz
Podnikanie uvádza, že autá a nákladné autá ukazujú svoje úsilie v tom, že „postúpia toľko, ako uspokojiť požiadavky svojich hlavných zákazníkov“, ako aj jeho predstavenie vyplní „jasnú medzeru na trhu“.
Rovnako ako jeho cross country brat V60, výška výšky výšky S60 je zdvihnutá o 65 mm a dostáva úplný doplnok módnych šperkov s plastom na prednej strane, ako aj zadných nárazníkov, pohon všetkých kolies alebo pohon predných kolies. Ako možnosť zliatin s 18- alebo 19 palcov.
9

Lex Kerssemakers, senior viceprezident výrobkovej metódy, ako aj administratíva automobilovej línie vo Volvo Cars, uviedla: „Chceme sa navyše pozrieť na trh s našou značkou cross country. Urobili sme to už v roku 1997 s bežeckou krajinou V70 a to viedlo k narodeniu úplne nového segmentu. Do tohto nového modelu sme zahrnuli všetky výhody značky založené na schopnostiach, pričom sme využívali úplne špeciálne vyjadrenie skúseností a pripravenosť na celú cestu v výrazne štýlovom aj elegantnom balíku. “
Alain Visser, senior viceprezident, predaj, marketing a služba pre klientov, dodal: „Cross Country S60 je jediným konkurentom v segmente salónov crossover. Určili sme odstránenie výklenku na trhu pre oveľa schopnejšiu salón s tvrdými narážkami na štýl, ako aj s vyšším postojom. Cross Country S60 bude očariť ľuďom, ktorí hľadajú zaujímavý a schopný salón, pričom sa teší z odstránenia výhod, ktoré ponúka crossover. “
Spojené kráľovstvo dostane ruky na autá a nákladné auto s odrodou začínajúcou pohonom predných kolies 187 koní D4 za necelých 30 000 GBP.
9

Veríte tomu, že salón crossover vzlietne na britskom trhu? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post